Naziv fonda: Erste Conservative
Datum osnivanja fonda: 3.6.2003.
Vrsta fonda: Novčani fond
Društvo koje upravlja fondom: Erste Invest d.o.o.
Valuta udjela fonda: HRK

Banka skrbnik: Erste & Steiermärkische Bank
IBAN fonda: HR9824020061300000218
ISIN fonda: HRERSIUERMO9

Prospekt fonda: Prospekt (983 KB)
Ključne informacije za ulagatelje: KIID (247 KB)
Osobna iskaznica fonda: Osobna iskaznica (298 KB)
Ostali dokumenti:

Prva uplata u fond: 400 HRK
Minimalna uplata u fond: 400 HRK

Upravljačka naknada za vođenje fonda: 0,7000%
Naknada depozitnoj banci: 0,0900%

Imovina fonda na današnji dan: 524.212.455,74 HRK

Prinos fonda u 30 dana: -2,7500%
Prinos fonda u 90 dana: -2,3900%
Prinos fonda u 180 dana: -2,2600%
Prinos fonda u godinu dana: -2,1200%
Prosječni godišnji prinos fonda: 2,3925%
Kretanje vrijednosti udjela u fondu u posljednjih 180 dana: Erste Conservative
Vrijednost udjela (NAV): 149,026; Datum: 27.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 148,8656; Datum: 26.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 148,8489; Datum: 25.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 148,9931; Datum: 23.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 149,3614; Datum: 20.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 149,5353; Datum: 19.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 150,1287; Datum: 18.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 150,7433; Datum: 17.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 151,0045; Datum: 16.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 151,9887; Datum: 13.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6015; Datum: 11.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,7615; Datum: 10.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,9304; Datum: 9.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,1105; Datum: 6.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,1758; Datum: 5.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,2349; Datum: 4.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,1564; Datum: 3.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,0369; Datum: 2.3.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,9676; Datum: 28.2.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,173; Datum: 27.2.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,2415; Datum: 26.2.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,2821; Datum: 25.2.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,3481; Datum: 24.2.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,3481; Datum: 23.2.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,3159; Datum: 18.2.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,2722; Datum: 17.2.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,218; Datum: 14.2.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,1981; Datum: 13.2.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,0881; Datum: 11.2.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,0621; Datum: 10.2.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,0763; Datum: 7.2.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,0865; Datum: 6.2.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,0712; Datum: 5.2.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,0193; Datum: 4.2.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 153,0129; Datum: 3.2.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,9779; Datum: 31.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,9415; Datum: 30.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,924; Datum: 29.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,8882; Datum: 28.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,8779; Datum: 27.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,8846; Datum: 24.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,8736; Datum: 23.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,8652; Datum: 22.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,8395; Datum: 21.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,7961; Datum: 20.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,7961; Datum: 18.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,7863; Datum: 17.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,7908; Datum: 16.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,7934; Datum: 15.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,7987; Datum: 13.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,783; Datum: 10.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,778; Datum: 9.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,7662; Datum: 7.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,7662; Datum: 6.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,718; Datum: 3.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,7006; Datum: 2.1.2020.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6858; Datum: 31.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6824; Datum: 30.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6685; Datum: 27.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6477; Datum: 24.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6476; Datum: 23.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,628; Datum: 20.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6405; Datum: 19.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6266; Datum: 18.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6064; Datum: 17.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5783; Datum: 16.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5541; Datum: 13.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5482; Datum: 12.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5445; Datum: 11.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5594; Datum: 10.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5522; Datum: 9.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5433; Datum: 6.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5372; Datum: 5.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5348; Datum: 4.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5409; Datum: 3.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5458; Datum: 2.12.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5567; Datum: 29.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5639; Datum: 28.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5682; Datum: 27.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5614; Datum: 26.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5567; Datum: 25.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5447; Datum: 22.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5361; Datum: 21.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,514; Datum: 20.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5104; Datum: 19.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5724; Datum: 18.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,607; Datum: 15.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6547; Datum: 14.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6562; Datum: 13.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6607; Datum: 12.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6791; Datum: 11.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6707; Datum: 8.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6864; Datum: 7.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6485; Datum: 6.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6305; Datum: 5.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6036; Datum: 4.11.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,619; Datum: 31.10.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6208; Datum: 30.10.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6183; Datum: 29.10.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6201; Datum: 28.10.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6164; Datum: 25.10.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6087; Datum: 24.10.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,6004; Datum: 23.10.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5893; Datum: 22.10.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5714; Datum: 21.10.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5649; Datum: 18.10.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5554; Datum: 17.10.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5531; Datum: 15.10.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5474; Datum: 14.10.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5378; Datum: 11.10.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5291; Datum: 10.10.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5362; Datum: 9.10.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5372; Datum: 7.10.2019.; Prosjek: 152,51 Vrijednost udjela (NAV): 152,5086; Datum: 4.10.2019.; Prosjek: 152,51


Ulazna naknada u Erste Conservative fond: Prilikom kupnje udjela u Fondu ne naplaćuje su ulazna naknada. Uprava Društva može donijeti odluku o promijeni ulazne naknade, a u skladu sa Zakonom.

Izlazna naknada iz Erste Conservative fonda: Prilikom povlačenja udjela iz Fonda ne naplaćuje se izlazna naknada.

Osnovni ciljevi Fonda su očuvanje vrijednosti uloga, ostvarenje optimalnog prinosa uz nizak stupanj rizika te likvidnost, odnosno mogućnost unovčenja uloga u kratkom vremenskom roku.

 

Strategija ulaganja Fonda

 

Imovina Fonda izložena je s ciljanim omjerom od minimalno 75% u instrumente novčanog tržišta i depozite te u obveznice dospijeća do godine dana, pod uvjetom da ulaganje u korporativne vrijednosne papire ne prelazi 50% i modificirano vrijeme trajanja (eng. Modified duration) Fonda ne prelazi 1,5.

Imovina fonda ulagat će se:

  • bez ograničenja u kratkoročne dužničke vrijednosne papire (vrijeme do dospijeća vrijednosnog papira do godine dana) i instrumente tržišta novca koje je izdala, ili za koje jamči, Republika Hrvatska;
  • bez ograničenja u dužničke vrijednosne papire (vrijeme do dospijeća vrijednosnog papira do godine dana) i instrumente tržišta novca izdane od strane država članica EU, OECD-a, Sjedinjenih američkih država;
  • do 25% u dugoročne dužničke vrijednosne papire koje je izdala ili za koje jamči Republika Hrvatska;
  • do 25% u dugoročne dužničke vrijednosne papire izdane od strane država članica EU, OECDa, Sjedinjenih američkih država;
  • bez ograničenja u depozite kod kreditnih institucija (ovlaštene banke), uz uvjet da se maksimalno 20% neto imovine fonda može položiti u jednu kreditnu instituciju;
  • do 50% u dužničke vrijednosne papire (korporativne vrijednosnice) izdavatelja pravnih osoba registriranih u Republici Hrvatskoj, državama članicama Europske unije, Sjedinjenim američkim državama, i članicama OECD-a;
  • do 20% u municipalne dužničke vrijednosne papire izdanih od strane izdavatelja u Republici Hrvatskoj;
  • do 10% u kratkoročne i dugoročne dužničke vrijednosne papire izdane u Bosni i Hercegovini, Srbiji, Crnoj Gori, te Makedoniji;
  • bez ograničenja u sporazume o reotkupu (repo aktivni) gdje se kao osiguranje sporazuma o reotkupu koriste vrijednosni papiri koje je izdala, ili za koje jamči Republika Hrvatska, države članice EU, OECD-a, Sjedinjene američke države;
  • do 50% u sporazume o reotkupu (repo aktivni) gdje se kao osiguranje sporazuma o reotkupu koriste dužnički vrijednosni papire (korporativne vrijednosnice), izdavatelja pravnih osoba registriranih u Republici Hrvatskoj, zemljama Europske unije, Sjedinjenih Američkih Državama i članicama OECD-a,
  • do 10% u udjele UCITS fondova koji su odobrenje za rad dobili u Republici Hrvatskoj, drugoj državi članici i u udjele otvorenih investicijskih fondova s javnom ponudom koji su odobrenje za rad dobili u trećoj državi, a ispunjavaju zakonske uvjete, a koji svoju imovinu ulažu pretežito u kratkoročne i dugoročne dužničke vrijednosne papire u Republici Hrvatskoj, u državama članicama OECD-a i EU, Sjedinjenim Američkim Državama, u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, Makedoniji;
  • do 10% u udjele ili dionice alternativnih investicijskih fondova koji ispunjavaju uvjete iz pravilnika kojim se uređuju dozvoljena ulaganja i ograničenja ulaganja UCITS fonda, a koji svoju imovinu ulažu pretežito u kratkoročne i dugoročne dužničke vrijednosne papire u Republici Hrvatskoj, u državama članicama OECD-a i EU, Sjedinjenim Američkim Državama, u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, Makedoniji;
  • ukupna izloženost prema otvorenim investicijskim fondovima s javnom ponudom i alternativnim investicijskim fondovima neće prelaziti 10%;
  • do 20% u sporazume o reotkupu (repo pasivni);
  • u terminske, opcijske ugovore i druge financijske izvedenice u svrhu zaštite imovine Fonda i u svrhu postizanja investicijskih ciljeva Fonda.

Ograničenja navedena u ovoj točki Prospekta odnose se na neto vrijednost imovine fonda.

Valutna izloženost Fonda u odnosu na njegovu temeljnu valutu (HRK) ni u kom trenutku ne smije prelaziti 20%.

Društvo može u svoje ime i za račun Fonda pozajmljivati novčana sredstva radi provedbe otkupa udjela u Fondu ako novčana sredstva raspoloživa u Fonda nisu dostatna za tu svrhu. Ukupni iznos pozajmljenih sredstava prema svim ugovorima o zajmu, ugovorima o kreditu ili drugim pravnim poslovima koji su po svojim ekonomskim učincima jednaki zajmu neće prelaziti 10% neto vrijednosti imovine Fonda u trenutku uzimanja tih pozajmica. Rok dospijeća tih pozajmica neće biti duži od tri mjeseca.

Dozvoljeno je ulaganje više od 35% imovine Fonda u vrijednosne papire i instrumente tržišta novca čiji su izdavatelji Republika Hrvatska, država članica Europske Unije, Europska banka za obnovu i razvoj (EBRD), Međunarodna banka za obnovu i razvoj (IBRD) ili Europska investicijska banka (EIB).

Prilikom ulaganja Društvo će se pridržavati ograničenja iz Zakona. Ograničenja ulaganja fonda navedena u Prospektu i Zakonu mogu biti prekoračena u prvih šest mjeseci od osnivanja Fonda, uz dužno poštivanje načela razdiobe rizika i zaštite interesa ulagatelja.

Ako se imovina Fonda ulaže u udjele UCITS fondova koji su odobrenje za rad dobili u Republici Hrvatskoj, drugoj državi članici ili u udjele otvorenih investicijskih fondova s javnom ponudom koji su odobrenje za rad dobili u trećoj državi, a ispunjavaju zakonske uvjete, ili u udjele ili dionice alternativnih investicijskih fondova koji ispunjavaju uvjete iz pravilnika kojim se uređuju dozvoljena ulaganja i ograničenja ulaganja UCITS fonda, u prospektu tih fondova mora biti jasno naznačeno da najviše 10% imovine tih fondova može biti uloženo u dionice ili udjele drugih investicijskih fondova.

Ako se imovina Fonda ulaže u udjele UCITS fondova koji su odobrenje za rad dobili u Republici Hrvatskoj, drugoj državi članici ili u udjele otvorenih investicijskih fondova s javnom ponudom koji su odobrenje za rad dobili u trećoj državi, a ispunjavaju zakonske udjele, ili u udjele ili dionice alternativnih investicijskih fondova koji ispunjavaju uvjete iz pravilnika kojim se uređuju dozvoljena ulaganja i ograničenja ulaganja UCITS fonda maksimalna naknada za upravljanje tim fondovima ne smije biti veća od 3,50% godišnje.

Erste Conservative
Vrijednost udjela: 149,03; Datum: 27.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25 Vrijednost udjela: 148,87; Datum: 26.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25 Vrijednost udjela: 148,85; Datum: 25.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25 Vrijednost udjela: 148,99; Datum: 23.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25 Vrijednost udjela: 149,36; Datum: 20.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25 Vrijednost udjela: 149,54; Datum: 19.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25 Vrijednost udjela: 150,13; Datum: 18.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25 Vrijednost udjela: 150,74; Datum: 17.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25 Vrijednost udjela: 151,00; Datum: 16.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25 Vrijednost udjela: 151,99; Datum: 13.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25 Vrijednost udjela: 152,60; Datum: 11.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25 Vrijednost udjela: 152,76; Datum: 10.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25 Vrijednost udjela: 152,93; Datum: 9.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25 Vrijednost udjela: 153,11; Datum: 6.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25 Vrijednost udjela: 153,18; Datum: 5.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25 Vrijednost udjela: 153,23; Datum: 4.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25 Vrijednost udjela: 153,16; Datum: 3.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25 Vrijednost udjela: 153,04; Datum: 2.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 151,25
Top 10 pozicija u financijskom instrumentima Zagrebačke burze
nema podataka za prikazati
nema podataka za prikazati
Top 10 pozicija iz osobne iskaznice fonda
Financijski instrumentPostotak
RHMF-T-004B320,32
H23BA11,31
Depozit7,91
CROATI 2.7 06/15/287,05
H257A6,52
RHMF-T-007B6,42
Depozit6,33
Depozit6,33
Depozit5,54
Depozit5,35
Sektorska struktura ulaganja Erste Conservative fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Struktura ulaganja po vrstama fin. instrumenata Erste Conservative fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Zemljopisna struktura ulaganja Erste Conservative fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Valutna struktura ulaganja Erste Conservative fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
FondDruštvo za upravljanjeDatumVrijednostImovina
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 27.3.2020.149,0260453.217.414,75
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 26.3.2020.148,8656470.176.544,04
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 25.3.2020.148,8489493.403.246,49
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 23.3.2020.148,9931524.212.455,74
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 20.3.2020.149,3614534.796.805,23
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 19.3.2020.149,5353562.524.659,97
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 18.3.2020.150,1287581.808.006,37
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 17.3.2020.150,7433598.100.603,90
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 16.3.2020.151,0045607.481.207,69
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 13.3.2020.151,9887630.543.920,52
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 11.3.2020.152,6015880.552.426,92
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 10.3.2020.152,7615951.639.121,63
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 9.3.2020.152,9304953.109.156,94
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 6.3.2020.153,1105951.647.839,22
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 5.3.2020.153,1758835.424.282,15
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 4.3.2020.153,2349833.988.723,70
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 3.3.2020.153,1564832.052.713,36
Erste ConservativeErste Invest d.o.o. 2.3.2020.153,0369831.492.007,56