Naziv fonda: Raiffeisen Flexi Kuna
Datum osnivanja fonda: 17.5.2017.
Vrsta fonda: Obveznički fond
Društvo koje upravlja fondom: Raiffeisen Invest d.o.o.
Valuta udjela fonda: HRK

Banka skrbnik: Raiffeisenbank Austria
IBAN fonda: HR
ISIN fonda: HRRBAIUFXCH3

Prospekt fonda: Prospekt (311 KB)
Ključne informacije za ulagatelje: KIID (272 KB)
Osobna iskaznica fonda: Osobna iskaznica (206 KB)
Ostali dokumenti:

Prva uplata u fond: 500 HRK
Minimalna uplata u fond: 500 HRK

Upravljačka naknada za vođenje fonda: 0,1000%
Naknada depozitnoj banci: 0,1000%

Imovina fonda na današnji dan: 338.579.807,00 HRK

Prinos fonda u 30 dana: -0,6100%
Prinos fonda u 90 dana: -0,6000%
Prinos fonda u 180 dana: -0,6700%
Prinos fonda u godinu dana: 0,6600%
Prosječni godišnji prinos fonda: 0,8262%
Kretanje vrijednosti udjela u fondu u posljednjih 180 dana: Raiffeisen Flexi Kuna
Vrijednost udjela (NAV): 102,3906; Datum: 30.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,3949; Datum: 27.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,3941; Datum: 26.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,3858; Datum: 25.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,3844; Datum: 24.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,4239; Datum: 23.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,4525; Datum: 20.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,4989; Datum: 19.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,4991; Datum: 18.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,3032; Datum: 17.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,3502; Datum: 16.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,528; Datum: 13.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,6291; Datum: 12.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,7565; Datum: 11.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,8139; Datum: 10.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,9632; Datum: 9.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,9588; Datum: 6.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,9606; Datum: 5.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,9558; Datum: 4.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,9975; Datum: 3.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0334; Datum: 2.3.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0218; Datum: 28.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0571; Datum: 27.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,065; Datum: 26.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,1148; Datum: 25.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,1042; Datum: 24.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,1038; Datum: 21.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,1086; Datum: 20.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0223; Datum: 19.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0166; Datum: 18.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0006; Datum: 17.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,9783; Datum: 14.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,9913; Datum: 13.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,004; Datum: 12.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,9979; Datum: 11.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,9902; Datum: 10.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,9948; Datum: 7.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0018; Datum: 6.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0313; Datum: 5.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0365; Datum: 4.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0314; Datum: 3.2.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0206; Datum: 31.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0222; Datum: 30.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0321; Datum: 29.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0126; Datum: 28.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0028; Datum: 27.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0384; Datum: 24.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0253; Datum: 23.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0272; Datum: 22.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,023; Datum: 21.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0033; Datum: 20.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,003; Datum: 17.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0045; Datum: 16.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0025; Datum: 15.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0067; Datum: 14.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0077; Datum: 13.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0131; Datum: 10.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0128; Datum: 9.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0151; Datum: 8.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0107; Datum: 7.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0114; Datum: 3.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0059; Datum: 2.1.2020.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0084; Datum: 31.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,9981; Datum: 30.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0092; Datum: 27.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0038; Datum: 24.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,9953; Datum: 23.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,994; Datum: 20.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 102,9985; Datum: 19.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0018; Datum: 18.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0065; Datum: 17.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0125; Datum: 16.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0094; Datum: 13.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,012; Datum: 12.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0089; Datum: 11.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0073; Datum: 10.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0085; Datum: 9.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0107; Datum: 6.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0102; Datum: 5.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0093; Datum: 4.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0103; Datum: 3.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,016; Datum: 2.12.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0167; Datum: 29.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0157; Datum: 28.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,013; Datum: 27.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0131; Datum: 26.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0149; Datum: 25.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0139; Datum: 22.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0193; Datum: 21.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,017; Datum: 20.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0429; Datum: 19.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0471; Datum: 18.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0492; Datum: 15.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0525; Datum: 14.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0747; Datum: 13.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0712; Datum: 12.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0854; Datum: 11.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0758; Datum: 8.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0742; Datum: 7.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0634; Datum: 6.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0514; Datum: 5.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0436; Datum: 4.11.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0597; Datum: 31.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0558; Datum: 30.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0612; Datum: 29.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0628; Datum: 28.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0737; Datum: 25.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0737; Datum: 25.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0735; Datum: 24.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0684; Datum: 23.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0662; Datum: 22.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0714; Datum: 21.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0722; Datum: 18.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,1063; Datum: 17.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,1044; Datum: 16.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0964; Datum: 15.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0938; Datum: 14.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0903; Datum: 11.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0882; Datum: 10.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0788; Datum: 9.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0754; Datum: 8.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0725; Datum: 7.10.2019.; Prosjek: 102,96 Vrijednost udjela (NAV): 103,0717; Datum: 4.10.2019.; Prosjek: 102,96


Ulazna naknada u Raiffeisen Flexi Kuna fond: ulazna naknada se ne naplaćuje

Izlazna naknada iz Raiffeisen Flexi Kuna fonda: izlazna naknada se ne naplaćuje

Investicijski cilj fonda je ostvarivanje prinosa iznad prinosa kratkoročnih kunskih depozita ulaganjem pretežito u depozite te državne dužničke vrijednosne papire Republike Hrvatske, drugih zemalja članica EU i Sjedinjenih Američkih Država.

Fond može ulagati u:

  • prenosive vrijednosne papire i instrumente tržišta novca koje su izdale ili za koje jamče države članice Europske Unije i Sjedinjene Američke Države • korporativne dužničke vrijednosne papire za koje u cijelosti jamče države članice Europske Unije i Sjedinjene Američke Države
  • municipalne dužničke vrijednosne papire i dužničke vrijednosne papire za koje jamče jedinice lokalne samouprave izdavatelja iz zemalja Europske Unije i Sjedinjenih Američkih Država do 10% neto vrijednosti imovine fonda
  • UCITS i ostale otvorene investicijske fondove s javnom ponudom koji pretežito ulažu u instrumente s fiksnim prinosom najviše 10% neto vrijednosti imovine fonda,
  • depozite kod kreditnih institucija sa sjedištem u EU.

Više od 35% neto vrijednosti imovine fonda može se uložiti u prenosive vrijednosne papire i instrumente tržišta novca čiji je izdavatelj ili za koje jamči Republika Hrvatska, Savezna Republika Njemačka i Sjedinjene Američke Države.

Financijske izvedenice koriste se u svrhu zaštite imovine fonda od tržišnog rizika i u svrhu postizanja investicijskih ciljeva fonda.

Društvo ima pravo diskrecijskog izbora u vezi s ulaganjima fonda. Fond nema mjerilo uspješnosti (benchmark).

Cjelokupna dobit fonda se reinvestira i sadržana je u cijeni udjela.

Preporuka: Preporučen horizont ulaganja u Fond je jedna (1) godina.

Raiffeisen Flexi Kuna
Vrijednost udjela: 102,39; Datum: 30.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,39; Datum: 27.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,39; Datum: 26.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,39; Datum: 25.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,38; Datum: 24.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,42; Datum: 23.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,45; Datum: 20.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,50; Datum: 19.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,50; Datum: 18.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,30; Datum: 17.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,35; Datum: 16.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,53; Datum: 13.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,63; Datum: 12.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,76; Datum: 11.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,81; Datum: 10.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,96; Datum: 9.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,96; Datum: 6.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,96; Datum: 5.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 102,96; Datum: 4.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 103,00; Datum: 3.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62 Vrijednost udjela: 103,03; Datum: 2.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 102,62
Top 10 pozicija u financijskom instrumentima Zagrebačke burze
nema podataka za prikazati
nema podataka za prikazati
Top 10 pozicija iz osobne iskaznice fonda
nema podataka za prikazati
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
FondDruštvo za upravljanjeDatumVrijednostImovina
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 30.3.2020.102,3906338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 27.3.2020.102,3949338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 26.3.2020.102,3941338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 25.3.2020.102,3858338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 24.3.2020.102,3844338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 23.3.2020.102,4239338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 20.3.2020.102,4525338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 19.3.2020.102,4989338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 18.3.2020.102,4991338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 17.3.2020.102,3032338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 16.3.2020.102,3502338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 13.3.2020.102,5280338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 12.3.2020.102,6291338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 11.3.2020.102,7565338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 10.3.2020.102,8139338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 9.3.2020.102,9632338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 6.3.2020.102,9588338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 5.3.2020.102,9606338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 4.3.2020.102,9558338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 3.3.2020.102,9975338.579.807,00
Raiffeisen Flexi KunaRaiffeisen Invest d.o.o. 2.3.2020.103,0334338.579.807,00