Naziv fonda: PBZ Start
Datum osnivanja fonda: 1.4.1999.
Vrsta fonda: Novčani fond
Društvo koje upravlja fondom: PBZ Invest d.o.o.
Valuta udjela fonda: HRK

Banka skrbnik: Privredna banka Zagreb
IBAN fonda: HR1423400091300001155
ISIN fonda: HRPBZIUNVCF6

Prospekt fonda:
Ključne informacije za ulagatelje:
Osobna iskaznica fonda: Osobna iskaznica (1362 KB)
Ostali dokumenti:

Prva uplata u fond: 400 HRK
Minimalna uplata u fond: 400 HRK

Upravljačka naknada za vođenje fonda: 0,9000%
Naknada depozitnoj banci: 0,1300%

Imovina fonda na današnji dan: 477.110.700,00 HRK

Prinos fonda u 30 dana: -0,2000%
Prinos fonda u 90 dana: -0,1500%
Prinos fonda u 180 dana: -0,1500%
Prinos fonda u godinu dana: 0,0200%
Prosječni godišnji prinos fonda: 3,8716%
Kretanje vrijednosti udjela u fondu u posljednjih 180 dana: PBZ Start
Vrijednost udjela (NAV): 143,4317; Datum: 30.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,4274; Datum: 27.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,4217; Datum: 26.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,4165; Datum: 25.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,4142; Datum: 24.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,4124; Datum: 23.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,4078; Datum: 20.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,4084; Datum: 19.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,4021; Datum: 18.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,3986; Datum: 17.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,4317; Datum: 16.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,4418; Datum: 13.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,5472; Datum: 12.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6871; Datum: 11.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6968; Datum: 10.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7009; Datum: 9.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6997; Datum: 6.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6973; Datum: 5.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6809; Datum: 4.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6839; Datum: 3.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6891; Datum: 2.3.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7248; Datum: 28.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7762; Datum: 27.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7774; Datum: 26.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7849; Datum: 25.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7834; Datum: 24.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7761; Datum: 21.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7736; Datum: 20.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7725; Datum: 19.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7704; Datum: 18.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7681; Datum: 17.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7574; Datum: 14.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7542; Datum: 13.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7547; Datum: 12.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7521; Datum: 11.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7504; Datum: 10.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7424; Datum: 7.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7405; Datum: 6.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7396; Datum: 5.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7369; Datum: 4.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7339; Datum: 3.2.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7255; Datum: 31.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7261; Datum: 30.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7196; Datum: 29.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7164; Datum: 28.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7165; Datum: 27.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7136; Datum: 24.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7102; Datum: 23.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7102; Datum: 22.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,71; Datum: 21.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7109; Datum: 20.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6999; Datum: 17.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6982; Datum: 16.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,7007; Datum: 15.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6987; Datum: 14.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6973; Datum: 13.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6899; Datum: 10.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6834; Datum: 9.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6823; Datum: 8.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6805; Datum: 7.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6836; Datum: 3.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6822; Datum: 2.1.2020.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6531; Datum: 31.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6665; Datum: 30.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6589; Datum: 27.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6453; Datum: 24.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,644; Datum: 23.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6416; Datum: 20.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6429; Datum: 19.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6466; Datum: 18.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6464; Datum: 17.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6533; Datum: 16.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6547; Datum: 13.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6591; Datum: 12.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6574; Datum: 11.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6548; Datum: 10.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6541; Datum: 9.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,658; Datum: 6.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6552; Datum: 5.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6547; Datum: 4.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6458; Datum: 3.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6303; Datum: 2.12.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6241; Datum: 29.11.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6171; Datum: 28.11.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6145; Datum: 27.11.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6147; Datum: 26.11.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6189; Datum: 25.11.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6113; Datum: 22.11.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6093; Datum: 21.11.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,605; Datum: 20.11.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6052; Datum: 19.11.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,604; Datum: 18.11.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6035; Datum: 15.11.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6038; Datum: 14.11.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6146; Datum: 13.11.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6361; Datum: 12.11.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6408; Datum: 8.11.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6441; Datum: 31.10.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6825; Datum: 30.10.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6816; Datum: 29.10.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6802; Datum: 28.10.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,677; Datum: 25.10.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6719; Datum: 23.10.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6707; Datum: 22.10.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6712; Datum: 21.10.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6664; Datum: 18.10.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6649; Datum: 17.10.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,665; Datum: 16.10.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6647; Datum: 15.10.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6627; Datum: 14.10.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6604; Datum: 11.10.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6563; Datum: 10.10.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,651; Datum: 9.10.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,6488; Datum: 7.10.2019.; Prosjek: 143,65 Vrijednost udjela (NAV): 143,645; Datum: 4.10.2019.; Prosjek: 143,65


Ulazna naknada u PBZ Start fond: Prilikom kupnje udjela u Fondu ne naplaćuje su ulazna naknada. Uprava Društva može donijeti odluku o promijeni ulazne naknade, a u skladu sa Zakonom.

Izlazna naknada iz PBZ Start fonda: Prilikom povlačenja udjela iz Fonda ne naplaćuje se izlazna naknada.

U ovom odjeljku navode se opisi elemenata ulaganja Fonda: vrste imovine u koju je Fondu dopušteno ulaganje, investicijski cilj Fonda, investicijska politika Fonda, strategija ulaganja Fonda, ciljana struktura portfelja, te ograničenja ulaganja.

Fondu je dopušteno ulaganje u sljedeće financijske instrumente:

  • u novčane depozite kod kreditnih institucija;
  • u državne dužničke vrijednosne papire i instrumente tržišta novca izdane od Republike Hrvatske i tijela javne vlasti Republike Hrvatske; u novčane UCITS fondove koji su registrirani u državama članicama EU i ostalim državama članicama OECD; u opcijske i terminske ugovore, i druge financijske izvedenice; u REPO poslove.

Pri ulaganju sredstava Fonda, PBZ Invest će se pridržavati ograničenja iz Zakona i važećih podzakonskih akata. Dozvoljeno je ulaganje više od 35% neto vrijednosti imovine Fonda u prenosive vrijednosne papire i instrumente tržišta novca čiji je izdavatelj ili za koje jamči RH.

Ulaganje u opcijske i terminske ugovore, i druge financijske izvedenice može se koristiti u svrhu zaštite od rizika i u svrhu postizanja investicijskih ciljeva Fonda, odnosno povećanja prinosa. Ulaganjima u financijske izvedenice neće se povećavati profil rizičnosti Fonda opisan u ovom Prospektu.

Fondu je dozvoljeno ulaganje u neuvrštene vrijednosne papire u skladu sa Zakonom. Fondu je dozvoljeno ulaganje u druge UCITS fondove pod upravljanjem PBZ Investa, u skladu sa Zakonom, pri čemu PBZ Invest Fondu ulaznu i izlaznu naknadu, naknadu za upravljanje, te naknadu Depozitaru, koje su inače plative ulaganjem u taj fond, naplaćuje sukladno zakonskim odredbama.

Fondu je dozvoljeno ulaganje u druge UCITS fondove pod upravljanjem društava koja su sa PBZ Investom povezana zajedničkom upravom ili kontrolom, ili značajnim izravnim ili neizravnim međusobnim vlasničkim udjelom, pri čemu ta društva Fondu ne smiju naplatiti ulaznu i izlaznu naknadu.

Investicijski cilj Fonda je sigurno plasirati prikupljena sredstva, te osigurati stalnu likvidnost uloga ulagatelja, uz što veću profitabilnost ulaganja.

Društvo ne može dati garanciju da će predmetni investicijski cilj biti ostvaren.

Investicijska politika Fonda primarno je ulaganje u novčane depozite kod kreditnih institucija, te instrumente tržišta novca izdane od Republike Hrvatske i tijela javne vlasti Republike Hrvatske.

Fondu je dozvoljeno ulaganje u druge novčane UCITS fondove, u trezorske zapise sa rokom dospijeća dužim od godinu dana i obveznice izdane od Republike Hrvatske i tijela javne vlasti Republike Hrvatske, u skladu sa Zakonom i ograničenjima ulaganja Fonda.

Prilikom ulaganja u dužničke vrijednosne papire Društvo radi procjenu kreditne sposobnosti izdavatelja u odnosu na kreditni rejting Republike Hrvatske. Imovina fonda neće se ulagati u papire onih izdavatelja čija je kreditna kvaliteta niža od kreditne kvalitete Republike Hrvatske. Prilikom procjene kreditne kvalitete, uz rejtinge kreditnih agencija, Društvo se oslanja i na vlastitu kreditnu analizu.

Fond je denominiran u kuni, i isključivo će ulagati u imovinu denominiranu u kuni. Sporedna valutna izloženost nije dozvoljena.

Na taj način, Društvo za cilj ima ponuditi investicijski proizvod najnižeg rizika koji će biti alternativa depozitima po viđenju i kratkoročnim depozitima denominiranim u kuni. Za razliku od depozita, ulaganja u Fond nisu osigurana kod Državne agencije za osiguranje štednih uloga i sanaciju banaka.

Strategiju ulaganja Fonda određuju elementi kao što su: stil upravljanja imovinom, stil upravljanja rizikom, te izloženost određenim geografskim područjima, sektorima, i valutama.

Stil upravljanja Fondom:

  • aktivno upravljanje,
  • održavanje najviše razine likvidnosti Fonda.

Stil upravljanja rizicima Fonda:

  • održavanje najniže razine profila rizičnosti.

Geografska izloženost:

  • Republika Hrvatska.

Sektorska izloženost:

  • suvereni i i s njima povezani izdavatelji.

Dominantna valutna izloženost:

  • HRK.

Portfelj Fonda će se u najvećoj mjeri (ciljano do 100% imovine) sastojati od novčanih depozita kod kreditnih institucija, te od instrumenata tržišta novca izdanih od Republike Hrvatske i tijela javne vlasti Republike Hrvatske.

Ovisno o tržišnim uvjetima, Fond može tražiti prilike za ostvarivanje dodatnog prinosa pojedinačnim ulaganjem u druge novčane UCITS fondove, te u trezorske zapise sa rokom dospijeća dužim od godinu dana i obveznice izdane od Republike Hrvatske i tijela javne vlasti Republike Hrvatske.

Minimalno 80% imovine Fonda mora biti denominirano u HRK.

Ukupno maksimalno dozvoljeno ulaganje u gospodarske dužničke vrijednosne papire iznosi 50%.

U svakom trenutku ukupna izloženost novčanom tržištu i obvezničkom tržištu kratkoročnog dospijeća, neće biti manja od 75%.

Imovina Fonda ulaže se primarno u sljedeće instrumente (postoci se odnose na udjel u neto imovini Fonda):

  • do 100% u novčane depozite kod financijskih institucija;
  • do 100% u državne dužničke vrijednosne papire i instrumente tržišta novca izdane od RH te za koje garantira RH;
  • do 60% u državne dužničke vrijednosne papire i instrumente tržišta novca izdane od ostalih država članica EU i ostalih država članica OECD ili Srednjoeuropske zone slobodne trgovine (u daljnjem tekstu: CEFTA);
  • do 40% u municipalne i gospodarske dužničke vrijednosne papire i instrumente tržišta novca izdavatelja iz RH;
  • do 40% u municipalne i gospodarske dužničke vrijednosne papire i instrumente tržišta novca izdavatelja iz ostalih država članica EU i ostalih država članica OECD ili CEFTA;
  • do 10% u udjele u novčanim UCITS fondovima koji su registrirani u RH;
  • u opcijske i terminske ugovore i druge financijske izvedenice, u skladu sa Zakonom i važećim podzakonskim aktima.

Ulaganja Fonda u druge investicijske fondove moraju biti u skladu sa dozvoljenim ulaganjima iz ovog Prospekta, a ukupna izloženost Fonda drugim investicijskim fondovima ne smije prelaziti 10% neto imovine Fonda.

U investicijskim fondovima u koje se ulaže, razina zaštite ulagača i obveza izvješćivanja i informiranja ulagača mora biti barem jednaka zahtjevima propisanim Zakonom, osobito u pogledu ograničenja ulaganja.

Prospektom investicijskog fonda u čije se udjele ili dionice ulaže mora biti predviđeno da najviše 10% imovine fonda može biti uloženo u udjele ili dionice drugih fondova.

PBZ Start
Vrijednost udjela: 143,43; Datum: 30.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,43; Datum: 27.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,42; Datum: 26.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,42; Datum: 25.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,41; Datum: 24.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,41; Datum: 23.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,41; Datum: 20.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,41; Datum: 19.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,40; Datum: 18.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,40; Datum: 17.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,43; Datum: 16.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,44; Datum: 13.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,55; Datum: 12.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,69; Datum: 11.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,70; Datum: 10.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,70; Datum: 9.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,70; Datum: 6.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,70; Datum: 5.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,68; Datum: 4.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,68; Datum: 3.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53 Vrijednost udjela: 143,69; Datum: 2.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 143,53
Top 10 pozicija u financijskom instrumentima Zagrebačke burze
nema podataka za prikazati
nema podataka za prikazati
Top 10 pozicija iz osobne iskaznice fonda
Financijski instrumentPostotak
Ostalo33,14
DEPOZIT15,09
DEPOZIT7,55
RHMF-O-222A6,35
DEPOZIT6,29
RHMF-O-217A6,27
RHMF-T-201B5,95
RHMF-O-23BA5,85
RHMF-T-004B5,10
RHMF-O-26CA5,00
RHMF-T-947B3,40
Sektorska struktura ulaganja PBZ Start fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Struktura ulaganja po vrstama fin. instrumenata PBZ Start fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Zemljopisna struktura ulaganja PBZ Start fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Valutna struktura ulaganja PBZ Start fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
FondDruštvo za upravljanjeDatumVrijednostImovina
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 30.3.2020.143,4317463.760.000,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 27.3.2020.143,4274463.760.000,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 26.3.2020.143,4217463.760.000,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 25.3.2020.143,4165463.760.000,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 24.3.2020.143,4142477.110.700,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 23.3.2020.143,4124445.374.100,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 20.3.2020.143,4078445.374.100,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 19.3.2020.143,4084463.760.000,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 18.3.2020.143,4021463.760.000,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 17.3.2020.143,3986463.760.000,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 16.3.2020.143,4317477.110.700,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 13.3.2020.143,4418445.374.100,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 12.3.2020.143,5472463.760.000,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 11.3.2020.143,6871445.374.100,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 10.3.2020.143,6968463.760.000,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 9.3.2020.143,7009463.760.000,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 6.3.2020.143,6997463.760.000,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 5.3.2020.143,6973463.760.000,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 4.3.2020.143,6809445.374.100,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 3.3.2020.143,6839463.760.000,00
PBZ StartPBZ Invest d.o.o. 2.3.2020.143,6891445.374.100,00