Naziv fonda: PBZ Short term bond
Datum osnivanja fonda: 1.7.2015.
Vrsta fonda: Obveznički fond
Društvo koje upravlja fondom: PBZ Invest d.o.o.
Valuta udjela fonda: HRK

Banka skrbnik: Privredna banka Zagreb
IBAN fonda: HR6623400091310727158
ISIN fonda: HRPBZIUPSBF9

Prospekt fonda: Prospekt (516 KB)
Ključne informacije za ulagatelje: KIID (81 KB)
Osobna iskaznica fonda: Osobna iskaznica (1362 KB)
Ostali dokumenti:

Prva uplata u fond: 400 HRK
Minimalna uplata u fond: 400 HRK

Upravljačka naknada za vođenje fonda: 1,3000%
Naknada depozitnoj banci: 0,1500%

Imovina fonda na današnji dan: 559.080.400,00 HRK

Prinos fonda u 30 dana: -0,8100%
Prinos fonda u 90 dana: -0,8000%
Prinos fonda u 180 dana: -0,8900%
Prinos fonda u godinu dana: -0,5100%
Prosječni godišnji prinos fonda: 0,9901%
Kretanje vrijednosti udjela u fondu u posljednjih 180 dana: PBZ Short term bond
Vrijednost udjela (NAV): 104,7805; Datum: 26.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 104,7734; Datum: 25.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 104,7728; Datum: 24.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 104,7726; Datum: 23.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 104,7715; Datum: 20.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 104,7784; Datum: 19.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 104,8075; Datum: 18.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 104,8058; Datum: 17.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 104,8627; Datum: 16.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,2338; Datum: 13.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,3705; Datum: 12.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,5402; Datum: 11.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,5587; Datum: 10.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,5643; Datum: 9.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,5683; Datum: 6.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,516; Datum: 5.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,4987; Datum: 4.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,5025; Datum: 3.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,5115; Datum: 2.3.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,5593; Datum: 28.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6213; Datum: 27.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6233; Datum: 26.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6309; Datum: 25.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6305; Datum: 24.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6266; Datum: 21.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6255; Datum: 20.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6265; Datum: 19.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6253; Datum: 18.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6245; Datum: 17.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6196; Datum: 14.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6178; Datum: 13.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6191; Datum: 12.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6178; Datum: 11.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6174; Datum: 10.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6125; Datum: 7.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,612; Datum: 6.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6126; Datum: 5.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6103; Datum: 4.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6083; Datum: 3.2.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6034; Datum: 31.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6072; Datum: 30.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6018; Datum: 29.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6002; Datum: 28.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,601; Datum: 27.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6014; Datum: 24.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6006; Datum: 23.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,604; Datum: 22.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6042; Datum: 21.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6071; Datum: 20.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6011; Datum: 17.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6008; Datum: 16.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6066; Datum: 15.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,606; Datum: 14.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6062; Datum: 13.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6034; Datum: 10.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,5983; Datum: 9.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,599; Datum: 8.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,5977; Datum: 7.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6039; Datum: 3.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6057; Datum: 2.1.2020.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,5989; Datum: 31.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6262; Datum: 30.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6284; Datum: 27.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6214; Datum: 24.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6219; Datum: 23.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6249; Datum: 20.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6308; Datum: 19.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6359; Datum: 18.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6366; Datum: 17.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6428; Datum: 16.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6481; Datum: 13.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6535; Datum: 12.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6559; Datum: 11.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,655; Datum: 10.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6565; Datum: 9.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6653; Datum: 6.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6647; Datum: 5.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,668; Datum: 4.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6573; Datum: 3.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6321; Datum: 2.12.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6298; Datum: 29.11.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6196; Datum: 28.11.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6178; Datum: 27.11.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6204; Datum: 26.11.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6259; Datum: 25.11.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6225; Datum: 22.11.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6221; Datum: 21.11.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6215; Datum: 20.11.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6218; Datum: 19.11.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6226; Datum: 18.11.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6281; Datum: 15.11.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6312; Datum: 14.11.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6463; Datum: 13.11.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6784; Datum: 12.11.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,6916; Datum: 8.11.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7191; Datum: 31.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7176; Datum: 30.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7179; Datum: 29.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7204; Datum: 28.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7212; Datum: 25.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7195; Datum: 23.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7204; Datum: 22.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7231; Datum: 21.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7204; Datum: 18.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7214; Datum: 17.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7238; Datum: 16.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7247; Datum: 15.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7262; Datum: 14.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7251; Datum: 11.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7174; Datum: 9.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7186; Datum: 7.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7185; Datum: 4.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7168; Datum: 3.10.2019.; Prosjek: 105,56 Vrijednost udjela (NAV): 105,7376; Datum: 2.10.2019.; Prosjek: 105,56


Ulazna naknada u PBZ Short term bond fond: Ulazna naknada iznosi 1,00 %.

Izlazna naknada iz PBZ Short term bond fonda: Ovisno o razdoblju investiranja: do 3 mjeseca = 0,50 %; nakon 3 mjeseca = 0,00 %

U ovom odjeljku navode se opisi elemenata ulaganja Fonda: vrste imovine u koju je Fondu dopušteno ulaganje, investicijski cilj Fonda, investicijska politika Fonda, strategija ulaganja Fonda, ciljana struktura portfelja, te ograničenja ulaganja.

Fondu je dopušteno ulaganje u sljedeće financijske instrumente:

  • u instrumente tržišta novca i dužničke vrijednosne papire suverenih, korporativnih te municipalnih izdavatelja;
  • u novčane depozite kod kreditnih institucija;
  • u investicijske fondove; u opcijske i terminske ugovore, i druge financijske izvedenice; te u REPO poslove.

Pri ulaganju sredstava Fonda, PBZ Invest će se pridržavati ograničenja iz Zakona i važećih podzakonskih akata. Dozvoljeno je ulaganje više od 35% neto vrijednosti imovine Fonda u prenosive vrijednosne papire i instrumente tržišta novca čiji je izdavatelj ili za koje jamči RH. Ulaganja u prenosive vrijednosne papire i instrumente tržišta novca čiji je izdavatelj ili za koje jamči Republika Hrvatska smatraju se investicijom nižeg stupnja rizika s obzirom da za njih jamči država, koja ima najmanji rizik izdavatelja. Dužničke vrijednosne papire izdane od Republike Hrvatske može se koristiti kao kolateral u REPO poslovima, a može ih se, po potrebi, i prodati na sekundarnom tržištu. Republika Hrvatska je tijekom godina izgradila široku bazu domaćih i međunarodnih institucionalnih investitora. Ujedno, trezorski zapisi su najkorišteniji kolateral za operacije na tržištu Hrvatske Narodne Banke.

Ulaganje u opcijske i terminske ugovore, i druge financijske izvedenice može se koristiti u svrhu zaštite od rizika i u svrhu postizanja investicijskih ciljeva Fonda, odnosno povećanja prinosa. Ulaganjima u financijske izvedenice neće se povećavati profil rizičnosti Fonda opisan u ovom Prospektu. Fondu je dozvoljeno ulaganje u neuvrštene vrijednosne papire u skladu sa Zakonom. Fondu je dozvoljeno ulaganje u druge UCITS fondove pod upravljanjem PBZ Investa, u skladu sa Zakonom, pri čemu PBZ Invest Fondu ulaznu i izlaznu naknadu, naknadu za upravljanje, te naknadu Depozitaru, koje su inače plative ulaganjem u taj fond, naplaćuje sukladno zakonskim odredbama.

Fondu je dozvoljeno ulaganje u investicijske fondove pod upravljanjem društava koja su s PBZ Investom povezana zajedničkom upravom ili kontrolom, ili značajnim izravnim ili neizravnim međusobnim vlasničkim udjelom, pri čemu ta društva Fondu ne smiju naplatiti ulaznu i izlaznu naknadu.

Investicijski cilj Fonda je ostvarivanje rasta vrijednosti uloženih novčanih sredstava kroz ostvarivanje prinosa koji će biti usporediv s prinosom duga Republike Hrvatske na jednu godinu. Društvo ne može dati garanciju da će predmetni investicijski cilj biti ostvaren.

Investicijski cilj Fonda će se primarno ostvariti kroz ulaganje u instrumente tržišta novca, dužničke vrijednosne papire izdane od Republike Hrvatske i tijela javne vlasti Republike Hrvatske i novčane depozite kod kreditnih institucija, a sekundarno kroz ulaganje u dužničke vrijednosne papire korporativnih te municipalnih izdavatelja, investicijske fondove, opcijske i terminske ugovore, i druge financijske izvedenice.

Fondu je dozvoljeno ulaganje u novčane i obvezničke investicijske fondove, obveznice municipalnih izdavatelja iz Republike Hrvatske, te u obveznice i instrumente tržišta novca korporativnih izdavatelja, u skladu sa Zakonom i ograničenjima ulaganja Fonda.

Stil upravljanja Fondom:

  • aktivno upravljanje.

Stil upravljanja rizicima Fonda:

  • održavanje konzervativne razine profila rizičnosti.

Geografska izloženost:

  • Republika Hrvatska,
  • ostale države članice EU i države kandidati za pristup u EU, te države članice OECD-a.

Sektorska izloženost:

  • suvereni i s njima povezani izdavatelji,
  • municipalni izdavatelji,
  • korporativni izdavatelji.

Dominantna valutna izloženost:

  • HRK,
  • u svrhu zaštite imovine Fonda i postizanja investicijskih ciljeva, valutna izloženost do maksimalno 20% imovine fonda može biti u drugim valutama.

Portfelj Fonda će se u najvećoj mjeri (ciljano oko 90% imovine) sastojati od izloženosti suverenom dugu Republike Hrvatske, novčanom tržištu i novčanim depozitima, dok će manji dio imovine (ciljano oko 10% imovine) biti izloženo korporativnom dugu.

Ovisno o tržišnim uvjetima, Fond može tražiti prilike za ostvarivanje dodatnog prinosa pojedinačnim ulaganjem u obveznice municipalnih izdavatelja iz Republike Hrvatske, u obveznice korporativnih izdavatelja, te u financijske izvedenice.

Izloženosti suverenom dugu Republike Hrvatske ostvarivat će se ulaganjem u dužničke vrijednosne papire izdane od Republike Hrvatske i tijela javne vlasti Republike Hrvatske, te obvezničke investicijske fondove. Izloženost tržištu novca ostvarivat će se ulaganjem u kratkoročne dužničke vrijednosne papire suverenih i korporativnih izdavatelja te depozita kod kreditnih institucija i novčane investicijske fondove.

Fond imovinu ulaže u skladu sa ograničenjima ulaganja iz Zakona i propisa proizašlih iz Zakona, te u skladu sa sljedećim ograničenjima:

  • modificirana duracija fonda neće niti u jednom trenutku prelaziti 2,5;
  • najviše 10% neto imovine Fonda smije se ulagati u obveznice municipalnih izdavatelja;
  • najviše 20% neto imovine Fonda smije se ulagati u dužničke vrijednosne papire korporativnih izdavatelja.

Ulaganja Fonda u druge investicijske fondove moraju biti u skladu s dozvoljenim ulaganjima iz ovog Prospekta, a ukupna izloženost Fonda drugim investicijskim fondovima ne smije prelaziti 20% neto imovine Fonda.

U investicijskim fondovima u koje se ulaže, razina zaštite ulagatelja i obveza izvještavanja ulagatelja mora biti barem jednaka zahtjevima propisanim Zakonom.

Prospektom investicijskog fonda u čije se udjele ili dionice ulaže mora biti predviđeno da najviše 10% imovine fonda može biti uloženo u udjele ili dionice drugih fondova.

PBZ Short term bond
Vrijednost udjela: 104,78; Datum: 26.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 104,77; Datum: 25.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 104,77; Datum: 24.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 104,77; Datum: 23.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 104,77; Datum: 20.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 104,78; Datum: 19.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 104,81; Datum: 18.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 104,81; Datum: 17.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 104,86; Datum: 16.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 105,23; Datum: 13.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 105,37; Datum: 12.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 105,54; Datum: 11.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 105,56; Datum: 10.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 105,56; Datum: 9.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 105,57; Datum: 6.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 105,52; Datum: 5.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 105,50; Datum: 4.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 105,50; Datum: 3.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16 Vrijednost udjela: 105,51; Datum: 2.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 105,16
Top 10 pozicija u financijskom instrumentima Zagrebačke burze
nema podataka za prikazati
nema podataka za prikazati
Top 10 pozicija iz osobne iskaznice fonda
Financijski instrumentPostotak
Ostalo23,48
RHMF-O-217A17,56
RHMF-O-23BA13,18
DEPOZIT9,33
RHMF-O-203A9,07
RHMF-O-222A8,47
RHMF-T-026B6,30
RHMF-T-013B3,15
RHMF-T-017A3,15
RHMF-T-018B3,15
RHMF-T-021A3,15
Sektorska struktura ulaganja PBZ Short term bond fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Struktura ulaganja po vrstama fin. instrumenata PBZ Short term bond fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Zemljopisna struktura ulaganja PBZ Short term bond fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Valutna struktura ulaganja PBZ Short term bond fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
FondDruštvo za upravljanjeDatumVrijednostImovina
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 26.3.2020.104,7805543.436.000,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 25.3.2020.104,7734543.436.000,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 24.3.2020.104,7728559.080.400,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 23.3.2020.104,7726559.080.400,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 20.3.2020.104,7715521.891.300,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 19.3.2020.104,7784543.436.000,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 18.3.2020.104,8075543.436.000,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 17.3.2020.104,8058543.436.000,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 16.3.2020.104,8627521.891.300,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 13.3.2020.105,2338559.080.400,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 12.3.2020.105,3705543.436.000,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 11.3.2020.105,5402559.080.400,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 10.3.2020.105,5587543.436.000,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 9.3.2020.105,5643543.436.000,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 6.3.2020.105,5683543.436.000,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 5.3.2020.105,5160543.436.000,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 4.3.2020.105,4987521.891.300,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 3.3.2020.105,5025559.080.400,00
PBZ Short term bondPBZ Invest d.o.o. 2.3.2020.105,5115559.080.400,00