Naziv fonda: HPB Global
Datum osnivanja fonda: 4.10.2005.
Vrsta fonda: Mješoviti fond
Društvo koje upravlja fondom: HPB Invest d.o.o.
Valuta udjela fonda: HRK

Banka skrbnik: Hrvatska poštanska banka
IBAN fonda: HR5823900011300002818
ISIN fonda: HRHPBIUHGLF8

Prospekt fonda: Prospekt (945 KB)
Ključne informacije za ulagatelje: KIID (405 KB)
Osobna iskaznica fonda: Osobna iskaznica (545 KB)
Ostali dokumenti:

Prva uplata u fond: 400 HRK
Minimalna uplata u fond: 400 HRK

Upravljačka naknada za vođenje fonda: 2,0000%
Naknada depozitnoj banci: 0,2500%

Imovina fonda na današnji dan: 82.747.000,00 HRK

Prinos fonda u 30 dana: -13,8000%
Prinos fonda u 90 dana: -15,1500%
Prinos fonda u 180 dana: -13,6600%
Prinos fonda u godinu dana: -7,4800%
Prosječni godišnji prinos fonda: -0,0419%
Kretanje vrijednosti udjela u fondu u posljednjih 180 dana: HPB Global
Vrijednost udjela (NAV): 99,3972; Datum: 26.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 99,1413; Datum: 25.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 98,6984; Datum: 24.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 97,8805; Datum: 23.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 99,0247; Datum: 20.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 98,5509; Datum: 19.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 99,2686; Datum: 18.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 100,3602; Datum: 17.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 100,195; Datum: 16.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 103,6004; Datum: 13.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 102,3581; Datum: 12.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 107,0683; Datum: 11.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 108,344; Datum: 10.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 108,3059; Datum: 9.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 112,3276; Datum: 6.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 113,7537; Datum: 5.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 113,7699; Datum: 4.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 113,4021; Datum: 3.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 113,1869; Datum: 2.3.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 113,2406; Datum: 28.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 114,8896; Datum: 27.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 115,7027; Datum: 26.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 115,3164; Datum: 25.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,2392; Datum: 24.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 118,2372; Datum: 21.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 118,2156; Datum: 20.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 118,406; Datum: 19.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 118,1186; Datum: 18.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 118,0784; Datum: 17.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,8882; Datum: 14.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,6422; Datum: 13.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,6251; Datum: 12.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,6933; Datum: 11.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,5265; Datum: 10.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,456; Datum: 7.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,5293; Datum: 6.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,1969; Datum: 5.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,0525; Datum: 4.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,7668; Datum: 3.2.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,2804; Datum: 31.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,3139; Datum: 30.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,2131; Datum: 29.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,2109; Datum: 28.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,3051; Datum: 27.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,9299; Datum: 24.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,9029; Datum: 23.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,9161; Datum: 22.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,8198; Datum: 21.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,9222; Datum: 20.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,7707; Datum: 17.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,6679; Datum: 16.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,8122; Datum: 15.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,6504; Datum: 14.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,7495; Datum: 13.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,8198; Datum: 10.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,3389; Datum: 9.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,0622; Datum: 8.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,0006; Datum: 7.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,1332; Datum: 3.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,2662; Datum: 2.1.2020.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,9612; Datum: 31.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,0175; Datum: 30.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,1493; Datum: 27.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,0047; Datum: 24.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 117,1287; Datum: 23.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,6494; Datum: 20.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,731; Datum: 19.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,8538; Datum: 18.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,9627; Datum: 17.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,8038; Datum: 16.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,5929; Datum: 13.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,7098; Datum: 12.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,5211; Datum: 11.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,3854; Datum: 10.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,6624; Datum: 9.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,7712; Datum: 6.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,6166; Datum: 5.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,383; Datum: 4.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,2155; Datum: 3.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,3019; Datum: 2.12.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,4238; Datum: 29.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,6256; Datum: 28.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,712; Datum: 27.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,7378; Datum: 26.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,7914; Datum: 25.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,7188; Datum: 22.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,5715; Datum: 21.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,5028; Datum: 20.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,5494; Datum: 19.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,4394; Datum: 18.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,3888; Datum: 15.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,2207; Datum: 14.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,17; Datum: 13.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,3276; Datum: 12.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,3799; Datum: 11.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,3294; Datum: 8.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,4259; Datum: 7.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,4186; Datum: 6.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,2311; Datum: 5.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,1497; Datum: 4.11.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 115,7307; Datum: 31.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 115,9845; Datum: 30.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,2706; Datum: 29.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,2006; Datum: 28.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,1523; Datum: 25.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,2864; Datum: 24.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,1971; Datum: 23.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 115,9146; Datum: 22.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 115,7739; Datum: 21.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 115,9081; Datum: 18.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 116,0402; Datum: 17.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 115,8877; Datum: 16.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 115,5267; Datum: 15.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 115,207; Datum: 14.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 114,7967; Datum: 11.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 114,5778; Datum: 10.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 114,2547; Datum: 9.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 114,2202; Datum: 7.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 114,3175; Datum: 4.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 114,1092; Datum: 3.10.2019.; Prosjek: 114,75 Vrijednost udjela (NAV): 114,406; Datum: 2.10.2019.; Prosjek: 114,75


Ulazna naknada u HPB Global fond: Ulazna naknada se ne naplaćuje

Izlazna naknada iz HPB Global fonda: Izlazna naknada se naplaćuje ovisno o trajanju ulaganja, a odbija se od neto vrijednosti imovine Fonda po udjelu u trenutku otkupa. Prilikom otkupa udjela naplaćuje se izlazna naknada u visini: za ulaganje do godine dana izlazna naknada je 1,5% sredstava koja se otkupljuju iz Fonda, za ulaganje od jedne do dvije godine naknada iznosi 1% sredstava koja se otkupljuju iz Fonda, za ulaganje od dvije do tri godina naknada iznosi 0,5% sredstava koja se otkupljuju iz Fonda, za ulaganje duže od tri godine naknada se ne naplaćuje. Izlazna naknada naplaćuje se i kod zamjene udjela iz Fonda za udjele u drugim fondovima kojima upravlja Društvo. Otkup (prodaja) udjela, u smislu utvrđivanja trajanja ulaganja, a vezano uz obračun izlaznih naknada, obavlja se onim redoslijedom kojim su udjel stjecani, tj. po principu FIFO metode (udjeli koji su prvi kupljeni, prvi se i otkupljuju). Izlazna naknada se za svaki udjel posebno računa na temelju trajanja ulaganja za taj udjel. Izlazna naknada se uvećava i za porez ako postoji porezna obveza. Izlazna naknada se ne naplaćuje u slučaju likvidacije Fonda bez obzira na razlog likvidacije. Izlazna naknada neće se naplatiti ni prilikom pripajanja ili spajanja Fonda s drugim UCITS fondom. U skladu sa Zakonom, u iznimnim situacijama, Društvo zadržava pravo da prodavatelju udjela iz Fonda odobri ukidanje ili smanjenje izlazne naknade.

Osnovni ulagateljski ciljevi Fonda su likvidnost te primjerena profitabilnost uložene imovine, koje Društvo namjerava postići ulaganjem imovine u različito rizične instrumente poput
obveznica, dionica te instrumenata tržišta novca.

Kako bi ostvarilo ulagateljske ciljeve Fonda Društvo će kontinuirano pratiti domaće i svjetska tržišta kapitala, koristit će se vlastitim financijskim analizama kao i analizama priznatih
međunarodnih poslovnih institucija te na taj način oformiti financijsku imovinu s prinosom od kamata, dividendi i potencijalnih promjena cijena kojima će pokušati maksimizirati dugoročni prinos Fonda u skladu s prihvatljivom i definiranom razinom rizika.

 

Ciljana struktura portfelja i strategija ulaganja

 

HPB Global fond spada u vrstu mješovitih fondova koji će imovinu ulagatelja pretežno ulagati u dužničke vrijednosne papire, dionice i investicijske fondove. Udio niti jedne klase imovine neće prelaziti 60% neto vrijednosti imovine Fonda.

Osnovne investicijske ciljeve Fonda Društvo namjerava postići korištenjem umjereno do povišeno rizične strategije ulaganja. U skladu s navedenim, imovina Fonda ulaže se primarno u sljedeće instrumente (postoci se odnose na udjel u neto imovini Fonda):

  1. do 60% u dužničke vrijednosne papire i instrumente tržišta novca čiji je izdavatelj ili za koje jamče Republika Hrvatska, druge države članica Europske unije, OECD-a, CEFTA-e ili treće države i/ili jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave navedenih država, uz uvjet da najviše 35% neto vrijednosti imovine Fonda može biti uloženo u dužničke vrijednosne papire i instrumente tržišta novca pojedine države članice EU, OECD-a ili CEFTA-e ili treće države, odnosno jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave navedenih država, osim SAD-a, Savezne Republike Njemačke i Republike Hrvatske pod uvjetima iz točke 2.3. ovog Prospekta;
  2. do 60% u depozite kod kreditnih institucija koji su povratni na zahtjev te koji dospijevaju za najviše 12 mjeseci, pod uvjetom da kreditna institucija ima registrirano sjedište u Republici Hrvatskoj ili drugoj državi članici Europske unije ili, ako kreditna institucija ima registrirano sjedište u trećoj državi, pod uvjetom da podliježe nadzoru za koji Nadzorno tijelo smatra da je istovjetan onome propisanom pravom Europske unije;
  3. do 60% u dužničke vrijednosne papire, instrumente tržišta novca i/ili vlasničke vrijednosne papire koji su uvršteni ili se njima trguje na burzi ili drugom uređenom tržištu u Republici Hrvatskoj, državi članici Europske Unije, OECD-a i/ili CEFTA-e;
  4. do 30% može biti uloženo u dužničke vrijednosne papire, instrumente tržišta novca i vlasničke vrijednosne papire koji su uvršteni ili se njima trguje na burzi ili drugom uređenom tržištu u trećoj državi;
  5. do 50% u udjele UCITS fondova koji su odobrenje za rad dobili u Republici Hrvatskoj ili drugoj državi članici Europske unije;
  6. do 30% u udjele drugih investicijskih fondova koji zadovoljavaju uvjete iz Zakona, a koji su odobrenje za rad dobili u Republici Hrvatskoj, drugoj državi članici Europske unije, OECD-a ili CEFTA-e i/ili u trećoj državi;
  7. do 60% temeljem repo ugovora o kupnji i ponovnoj prodaji (repo aktivni) gdje se kao osiguranje koriste vlasnički vrijednosni papiri, instrumenti tržišta novca i dužnički vrijednosni papiri koje je izdala ili za koje jamči Republika Hrvatska, država članica Europske Unije, OECD-a i/ili CEFTA-e ili drugo javno međunarodno tijelo kojemu pripada jedna ili više država članica Europske Unije, OECD-a i/ili CEFTA-e pri čemu dospijeće sporazuma ne smije biti duže od 12 mjeseci;
  8. najviše do iznosa ukupne neto vrijednosti imovine, u financijske izvedenice uzimajući u obzir trenutnu vrijednost temeljne imovine, rizik druge ugovorne strane, buduća tržišna kretanja i raspoloživo vrijeme za likvidaciju pozicije u svrhu ostvarivanja zaštite portfelja kao i u ostvarivanja investicijskih ciljeva Fonda;
  9. sukladno zakonskim ograničenjima, u nedavno izdane prenosive vrijednosne papire uz uvjet da izdavatelj podnese zahtjev za uvrštenje u službenu kotaciju burze ili na drugo uređeno tržište koje redovito posluje, priznato je i otvoreno za javnost te da se uvrštenje izvrši u roku od jedne godine od dana izdanja.
HPB Global
Vrijednost udjela: 99,40; Datum: 26.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 99,14; Datum: 25.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 98,70; Datum: 24.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 97,88; Datum: 23.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 99,02; Datum: 20.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 98,55; Datum: 19.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 99,27; Datum: 18.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 100,36; Datum: 17.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 100,20; Datum: 16.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 103,60; Datum: 13.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 102,36; Datum: 12.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 107,07; Datum: 11.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 108,34; Datum: 10.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 108,31; Datum: 9.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 112,33; Datum: 6.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 113,75; Datum: 5.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 113,77; Datum: 4.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 113,40; Datum: 3.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66 Vrijednost udjela: 113,19; Datum: 2.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 104,66
Top 10 pozicija u financijskom instrumentima Zagrebačke burze
nema podataka za prikazati
nema podataka za prikazati
Top 10 pozicija iz osobne iskaznice fonda
Financijski instrumentPostotak
Ostalo44,19
HRRHMFO26CA510,32
HRRHMFO23BA48,02
HRRHMFO297A07,93
HRKODTPA00094,84
HRPODRRA00044,62
MKPPIV1010194,45
XS14280886264,44
HRRIVPRA00004,20
HRADRSPA00093,55
HRADPLRA00063,44
Sektorska struktura ulaganja HPB Global fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Struktura ulaganja po vrstama fin. instrumenata HPB Global fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Zemljopisna struktura ulaganja HPB Global fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Valutna struktura ulaganja HPB Global fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
FondDruštvo za upravljanjeDatumVrijednostImovina
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 26.3.2020.99,397282.747.000,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 25.3.2020.99,141382.747.000,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 24.3.2020.98,698482.747.000,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 23.3.2020.97,880582.747.000,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 20.3.2020.99,024782.747.000,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 19.3.2020.98,550982.747.000,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 18.3.2020.99,268682.747.000,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 17.3.2020.100,360282.747.000,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 16.3.2020.100,195079.466.500,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 13.3.2020.103,600479.466.500,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 12.3.2020.102,358182.747.000,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 11.3.2020.107,068382.747.000,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 10.3.2020.108,344082.747.000,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 9.3.2020.108,305982.747.000,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 6.3.2020.112,327679.466.500,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 5.3.2020.113,753782.747.000,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 4.3.2020.113,769982.747.000,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 3.3.2020.113,402182.747.000,00
HPB GlobalHPB Invest d.o.o. 2.3.2020.113,186985.129.100,00