Naziv fonda: HPB Obveznički
Datum osnivanja fonda: 4.10.2005.
Vrsta fonda: Obveznički fond
Društvo koje upravlja fondom: HPB Invest d.o.o.
Valuta udjela fonda: EUR

Banka skrbnik: Hrvatska poštanska banka
IBAN fonda: HR1423900011300002834
ISIN fonda: HRHPBIUHOBF3

Prospekt fonda: Prospekt (1137 KB)
Ključne informacije za ulagatelje: KIID (416 KB)
Osobna iskaznica fonda: Osobna iskaznica (442 KB)
Ostali dokumenti:

Prva uplata u fond: 100 EUR
Minimalna uplata u fond: 100 EUR

Upravljačka naknada za vođenje fonda: 1,5000%
Naknada depozitnoj banci: 2,0000%

Imovina fonda na današnji dan: 509.950.000,00 HRK

Prinos fonda u 30 dana: -4,9500%
Prinos fonda u 90 dana: -5,0500%
Prinos fonda u 180 dana: -5,6700%
Prinos fonda u godinu dana: -2,9300%
Prosječni godišnji prinos fonda: 3,5997%
Kretanje vrijednosti udjela u fondu u posljednjih 180 dana: HPB Obveznički
Vrijednost udjela (NAV): 167,0358; Datum: 30.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 167,1626; Datum: 27.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 166,9443; Datum: 26.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 166,8951; Datum: 25.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 166,9701; Datum: 24.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 167,0938; Datum: 23.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 167,9111; Datum: 20.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 168,2842; Datum: 19.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 169,0016; Datum: 18.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 170,517; Datum: 17.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 171,1696; Datum: 16.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 171,1696; Datum: 16.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 173,1565; Datum: 13.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 173,7869; Datum: 12.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 174,9991; Datum: 11.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 174,9801; Datum: 10.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,1601; Datum: 9.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,9976; Datum: 6.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,3294; Datum: 5.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,4997; Datum: 4.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,1362; Datum: 3.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,8537; Datum: 2.3.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,7407; Datum: 28.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,6163; Datum: 27.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,9817; Datum: 26.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 177,2562; Datum: 25.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 177,4256; Datum: 24.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 177,5924; Datum: 21.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 177,6115; Datum: 20.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 177,5375; Datum: 19.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 177,3242; Datum: 18.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 177,1176; Datum: 17.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 177,0295; Datum: 14.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,8705; Datum: 13.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,7296; Datum: 12.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,5604; Datum: 11.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,288; Datum: 10.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,3536; Datum: 7.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,3967; Datum: 6.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,4083; Datum: 5.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,3477; Datum: 4.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,3663; Datum: 3.2.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,325; Datum: 31.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,1897; Datum: 30.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,1784; Datum: 29.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,0375; Datum: 28.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,9748; Datum: 27.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,1119; Datum: 24.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,0906; Datum: 23.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,0851; Datum: 22.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,0074; Datum: 21.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,8408; Datum: 20.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,8467; Datum: 17.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,9142; Datum: 16.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,0058; Datum: 15.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,038; Datum: 14.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,9737; Datum: 13.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,1063; Datum: 10.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,0935; Datum: 9.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,097; Datum: 8.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,0722; Datum: 7.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,0236; Datum: 3.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,8852; Datum: 2.1.2020.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,9138; Datum: 31.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,9383; Datum: 30.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,9682; Datum: 27.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,9809; Datum: 24.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,93; Datum: 23.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,8977; Datum: 20.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,9498; Datum: 19.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,938; Datum: 18.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,7598; Datum: 17.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,7076; Datum: 16.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,6197; Datum: 13.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,6242; Datum: 12.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,6298; Datum: 11.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,6705; Datum: 10.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,6612; Datum: 9.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,6529; Datum: 6.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,666; Datum: 5.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,658; Datum: 4.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,5898; Datum: 3.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,6302; Datum: 2.12.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,7298; Datum: 29.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,7407; Datum: 28.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,7217; Datum: 27.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,7346; Datum: 26.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,7409; Datum: 25.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,7527; Datum: 22.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,7561; Datum: 21.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,7419; Datum: 20.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,7936; Datum: 19.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,818; Datum: 18.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,9368; Datum: 15.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 175,981; Datum: 14.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,113; Datum: 13.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,1236; Datum: 12.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,2327; Datum: 11.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,3281; Datum: 8.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,4454; Datum: 7.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,6067; Datum: 6.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,6398; Datum: 5.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,7168; Datum: 4.11.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,7449; Datum: 31.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,7508; Datum: 30.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,7481; Datum: 29.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,7664; Datum: 28.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,8411; Datum: 25.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,8584; Datum: 24.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,8635; Datum: 23.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,8855; Datum: 22.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,884; Datum: 21.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,9609; Datum: 18.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 176,9779; Datum: 17.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 177,0369; Datum: 16.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 177,0826; Datum: 15.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 177,1089; Datum: 14.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 177,0949; Datum: 11.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 177,0991; Datum: 10.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 177,1142; Datum: 9.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 177,1267; Datum: 7.10.2019.; Prosjek: 175,45 Vrijednost udjela (NAV): 177,0923; Datum: 4.10.2019.; Prosjek: 175,45


Ulazna naknada u HPB Obveznički fond: Prilikom kupnje udjela u Fondu ne naplaćuje se ulazna naknada.

Izlazna naknada iz HPB Obveznički fonda: Izlazna naknada se naplaćuje ovisno o trajanju ulaganja, a odbija se od neto vrijednosti imovine Fonda po udjelu u trenutku otkupa. Za ulaganja do šest mjeseci izlazna naknada je 0,50% sredstava koja se otkupljuju iz Fonda. Za ulaganje duže od šest mjeseci naknada se ne naplaćuje. Izlazna naknada naplaćuje se i kod zamjene udjela iz Fonda za udjele u drugim fondovima kojima upravlja Društvo. Otkup (prodaja) udjela, u smislu utvrđivanja trajanja ulaganja, a vezano uz obračun izlaznih naknada, obavlja se onim redoslijedom kojim su udjeli stjecani, tj. po principu FIFO metode (udjeli koji su prvi kupljeni, prvi se i otkupljuju). Izlazna naknada se za svaki udjel posebno računa na temelju trajanja ulaganja za taj udjel. Izlazna naknada se uvećava i za porez ako postoji porezna obveza. Izlazna naknada se ne naplaćuje u slučaju likvidacije Fonda bez obzira na razlog likvidacije. Izlazna naknada neće se naplatiti ni prilikom pripajanja ili spajanja Fonda s drugim UCITS fondom. U skladu sa Zakonom, u iznimnim situacijama, Društvo zadržava pravo da prodavatelju udjela iz Fonda odobri ukidanje ili smanjenje izlazne naknade.

Ulagateljski su ciljevi Fonda sigurnost, likvidnost, očuvanje i rast vrijednosti udjela investiranjem imovine Fonda najvećim djelom u dužničke vrijednosne papire i ostale instrumente sukladno zakonskim i ograničenjima ulaganja navedenim u ovom Prospektu.

Korištenjem dolje navedene strategije ulaganja imovine, Društvo će pokušati maksimizirati prinos Fonda u skladu s prihvatljivom i definiranom razinom rizika.

 

Ciljana struktura portfelja i strategija ulaganja

 

HPB Obveznički fond spada u vrstu obvezničkih fondova te će biti trajno izložen obvezničkom tržištu, tržištu trezorskih i komercijalnih zapisa, u omjeru ne manjem od 75%
neto vrijednosti imovine Fonda.

Osnovne ulagateljske ciljeve Fonda Društvo namjerava postići korištenjem nisko rizične strategije ulaganja. U skladu s navedenim, imovina Fonda ulaže se primarno u sljedeće
instrumente (postoci se odnose na udjel u neto imovini Fonda):

  1. do 100% u dužničke vrijednosne papire i instrumente tržišta novca čiji je izdavatelj ili za koje jamči Republika Hrvatska, druge države članice Europske unije, OECD-a, CEFTA-e ili treće države i/ili jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave navedenih država, uz uvjet da najviše 35% neto vrijednosti imovine Fonda može biti uloženo u dužničke vrijednosne papire i instrumente tržišta novca pojedine države članice EU, OECD-a ili CEFTA-e ili treće države, odnosno jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave navedenih država, osim onih iz točke 2.3. ovog Prospekta u koje Fond može ulagati do 100% neto vrijednosti imovine;
  2. do 50% u dužničke vrijednosne papire i instrumente tržišta novca izdavatelja koji su uvršteni ili se njima trguje na burzi ili drugom uređenom tržištu u Republici Hrvatskoj i/ili državi članici Europske Unije, OECD-a, CEFTA-e i/ili trećoj državi;
  3. do 10% u udjele UCITS fondova koji svoju imovinu pretežito ulažu u dužničke vrijednosne papire ili instrumente tržišta novca, a koji su odobrenje za rad dobili u Republici Hrvatskoj ili drugoj državi članici Europske unije;
  4. do 10% u udjele drugih investicijskih fondova koji svoju imovinu pretežito ulažu u dužničke vrijednosne papire ili instrumente tržišta novca te koji zadovoljavaju uvjete iz Zakona, a koji su odobrenje za rad dobili u Republici Hrvatskoj, drugoj državi članici Europske unije, OECD-a ili CEFTA-e i/ili u trećoj državi;
  5. do 25% u depozite kod kreditnih institucija koji su povratni na zahtjev te koji dospijevaju za najviše 12 mjeseci, pod uvjetom da kreditna institucija ima registrirano sjedište u Republici Hrvatskoj ili drugoj državi članici Europske unije ili, ako kreditna institucija ima registrirano sjedište u trećoj državi, pod uvjetom da podliježe nadzoru za koji Nadzorno tijelo smatra da je istovjetan onome propisanom pravom Europske unije;
  6. do 100% temeljem repo ugovora o kupnji i ponovnoj prodaji (repo aktivni) gdje se kao osiguranje koriste instrumenti tržišta novca i dužnički vrijednosni papiri koje je izdala ili za koje jamči Republika Hrvatska, država članica Europske Unije, OECD-a i/ili CEFTA-e ili drugo javno međunarodno tijelo kojemu pripada jedna ili više država članica Europske Unije, OECD-a i/ili CEFTA-e, pri čemu dospijeće sporazuma ne smije biti duže od 12 mjeseci;
  7. do 50% temeljem repo ugovora o kupnji i ponovnoj prodaji (repo aktivni) gdje se kao osiguranje koriste instrumenti tržišta novca i dužnički vrijednosni papiri izdavatelja koji su uvršteni ili se njima trguje na burzi ili drugom uređenom tržištu u Republici Hrvatskoj i/ili državi članici Europske Unije, OECD-a ili CEFTA-e, pri čemu dospijeće sporazuma ne smije biti duže od 12 mjeseci;
  8. najviše do iznosa ukupne neto vrijednosti imovine, u financijske izvedenice uzimajući u obzir trenutnu vrijednost temeljne imovine, rizik druge ugovorne strane, buduća tržišna kretanja i raspoloživo vrijeme za likvidaciju pozicije u svrhu ostvarivanja zaštite portfelja kao i u ostvarivanja investicijskih ciljeva Fonda;
  9. sukladno zakonskim ograničenjima, u nedavno izdane prenosive vrijednosne papire uz uvjet da izdavatelj podnese zahtjev za uvrštenje u službenu kotaciju burze ili na drugo uređeno tržište koje redovito posluje, priznato je i otvoreno za javnost te da se uvrštenje izvrši u roku od jedne godine od dana izdanja.
HPB Obveznički
Vrijednost udjela: 167,04; Datum: 30.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 167,16; Datum: 27.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 166,94; Datum: 26.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 166,90; Datum: 25.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 166,97; Datum: 24.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 167,09; Datum: 23.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 167,91; Datum: 20.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 168,28; Datum: 19.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 169,00; Datum: 18.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 170,52; Datum: 17.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 171,17; Datum: 16.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 171,17; Datum: 16.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 173,16; Datum: 13.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 173,79; Datum: 12.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 175,00; Datum: 11.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 174,98; Datum: 10.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 175,16; Datum: 9.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 176,00; Datum: 6.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 176,33; Datum: 5.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 176,50; Datum: 4.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 176,14; Datum: 3.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50 Vrijednost udjela: 175,85; Datum: 2.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 171,50
Top 10 pozicija u financijskom instrumentima Zagrebačke burze
nema podataka za prikazati
nema podataka za prikazati
Top 10 pozicija iz osobne iskaznice fonda
Financijski instrumentPostotak
Ostalo27,60
XS102895398912,58
HRRHMFO23BA411,97
XS111729891610,82
HRRHMFO282A27,77
XS17134753066,49
DEPO ZABA6,00
HRRHMFO26CA55,09
HRRHMFO217A83,95
HRRHMFO19BA23,93
XS14280886263,80
Sektorska struktura ulaganja HPB Obveznički fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Struktura ulaganja po vrstama fin. instrumenata HPB Obveznički fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Zemljopisna struktura ulaganja HPB Obveznički fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Valutna struktura ulaganja HPB Obveznički fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
FondDruštvo za upravljanjeDatumVrijednostImovina
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 30.3.2020.167,0358509.950.000,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 27.3.2020.167,1626509.950.000,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 26.3.2020.166,9443509.950.000,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 25.3.2020.166,8951509.950.000,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 24.3.2020.166,9701509.950.000,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 23.3.2020.167,0938509.950.000,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 20.3.2020.167,9111509.950.000,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 19.3.2020.168,2842509.950.000,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 18.3.2020.169,0016509.950.000,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 17.3.2020.170,5170509.950.000,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 16.3.2020.171,1696524.630.400,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 16.3.2020.171,1696524.630.400,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 13.3.2020.173,1565524.630.400,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 12.3.2020.173,7869509.950.000,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 11.3.2020.174,9991509.950.000,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 10.3.2020.174,9801509.950.000,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 9.3.2020.175,1601509.950.000,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 6.3.2020.175,9976489.732.900,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 5.3.2020.176,3294509.950.000,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 4.3.2020.176,4997509.950.000,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 3.3.2020.176,1362509.950.000,00
HPB ObvezničkiHPB Invest d.o.o. 2.3.2020.175,8537524.630.400,00