Naziv fonda: InterCapital Balanced A
Datum osnivanja fonda: 26.2.2002.
Vrsta fonda: Mješoviti fond
Društvo koje upravlja fondom: ICAM d.o.o.
Valuta udjela fonda: EUR

Banka skrbnik: Addiko banka
IBAN fonda: HR5025000091301131455
ISIN fonda: HRHAAIUHIBA0

Prospekt fonda: Prospekt (1304 KB)
Ključne informacije za ulagatelje: KIID (514 KB)
Osobna iskaznica fonda: Osobna iskaznica (202 KB)
Ostali dokumenti:

Prva uplata u fond: 300 EUR
Minimalna uplata u fond: 25 EUR

Upravljačka naknada za vođenje fonda: 1,7500%
Naknada depozitnoj banci: 0,2000%

Imovina fonda na današnji dan: 82.076.700,00 HRK

Prinos fonda u 30 dana: -7,8900%
Prinos fonda u 90 dana: -10,0200%
Prinos fonda u 180 dana: -7,6500%
Prinos fonda u godinu dana: -3,6400%
Prosječni godišnji prinos fonda: 2,0134%
Kretanje vrijednosti udjela u fondu u posljednjih 180 dana: InterCapital Balanced A
Vrijednost udjela (NAV): 14,3444; Datum: 30.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 14,4453; Datum: 27.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 14,678; Datum: 26.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 14,3212; Datum: 25.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 14,384; Datum: 24.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 13,9552; Datum: 23.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 14,1072; Datum: 20.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 14,1559; Datum: 19.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 14,0077; Datum: 18.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 14,252; Datum: 17.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 14,0017; Datum: 16.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 14,5704; Datum: 13.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 14,1451; Datum: 12.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 14,834; Datum: 11.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,075; Datum: 10.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 14,9185; Datum: 9.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,457; Datum: 6.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,6441; Datum: 5.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,8577; Datum: 4.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,6496; Datum: 3.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,7838; Datum: 2.3.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,5727; Datum: 28.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,7019; Datum: 27.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,0547; Datum: 26.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,1112; Datum: 25.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,0167; Datum: 24.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,5283; Datum: 21.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,3275; Datum: 20.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,3512; Datum: 19.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,5575; Datum: 18.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,5666; Datum: 17.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,2526; Datum: 14.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,4707; Datum: 13.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,4803; Datum: 12.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,4236; Datum: 11.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,4301; Datum: 10.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,3656; Datum: 7.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,3878; Datum: 6.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,3267; Datum: 5.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,2795; Datum: 4.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,2133; Datum: 3.2.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,8894; Datum: 31.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,2683; Datum: 30.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,24; Datum: 29.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,2095; Datum: 28.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,1497; Datum: 27.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,9504; Datum: 24.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,23; Datum: 23.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,219; Datum: 22.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,2111; Datum: 21.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,2078; Datum: 20.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,1995; Datum: 17.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,905; Datum: 16.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,1224; Datum: 15.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,1015; Datum: 14.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,1356; Datum: 13.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,1085; Datum: 10.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,8523; Datum: 9.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,0382; Datum: 8.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,0386; Datum: 7.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,0113; Datum: 3.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,0139; Datum: 2.1.2020.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,9418; Datum: 31.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,9683; Datum: 30.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,0808; Datum: 27.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,0289; Datum: 24.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 16,0067; Datum: 23.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,986; Datum: 20.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,9448; Datum: 19.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,9207; Datum: 18.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,9788; Datum: 17.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,9557; Datum: 16.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,9173; Datum: 13.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,9097; Datum: 12.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,8774; Datum: 11.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,8389; Datum: 10.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,8396; Datum: 9.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,861; Datum: 6.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,7823; Datum: 5.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,7751; Datum: 4.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,765; Datum: 3.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,531; Datum: 2.12.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,876; Datum: 29.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,9093; Datum: 28.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,8933; Datum: 27.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,8734; Datum: 26.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,8133; Datum: 25.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,7519; Datum: 22.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,4843; Datum: 21.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,7559; Datum: 20.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,7862; Datum: 19.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,7997; Datum: 18.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,5359; Datum: 15.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,7544; Datum: 14.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,7435; Datum: 13.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,7214; Datum: 12.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,7311; Datum: 11.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,7238; Datum: 8.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,7256; Datum: 7.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,734; Datum: 6.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,668; Datum: 5.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,7103; Datum: 4.11.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,7084; Datum: 31.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,7317; Datum: 30.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,6807; Datum: 29.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,663; Datum: 28.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,6565; Datum: 25.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,6566; Datum: 24.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,5971; Datum: 23.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,55; Datum: 22.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,5779; Datum: 21.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,5701; Datum: 18.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,4109; Datum: 17.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,6465; Datum: 16.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,6532; Datum: 15.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,6287; Datum: 14.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,6306; Datum: 11.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,6018; Datum: 10.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,6168; Datum: 9.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,6392; Datum: 7.10.2019.; Prosjek: 15,72 Vrijednost udjela (NAV): 15,6561; Datum: 4.10.2019.; Prosjek: 15,72


Ulazna naknada u InterCapital Balanced A fond: iznosi 1,00%.

Izlazna naknada iz InterCapital Balanced A fonda: Izlazna naknada se naplaćuje u ovisnosti od vremena trajanja ulaganja u Fondu i naplaćuje se na iznos sredstava koja se povlače iz Fonda: za ulaganja do 1 godine izlazna naknada iznosi 1,00%; za ulaganja duža od 1 godine izlazna naknada se ne naplaćuje.

InterCapital Balanced za investicijski cilj ima umjereni rast glavnice ostvarivanjem kapitalne dobiti ulaganjem u dionice, ali i od redovitih prihoda od financijskih instrumenata s fiksnim prinosom u koje ulaže. Pod-fond svoju imovinu ulaže u različite vrste imovine od kojih su glavne vrste dionice i financijski instrumenti s fiksnim prinosom, a udio svake pojedine vrste imovine ne smije prelaziti 60% neto imovine pod-fonda.. Alokacijom imovine pod-fonda i odabirom pojedinih izdanja se upravlja aktivno, što znači da se pri donošenju investicijskih odluka ne replicira financijski indeks. Investicijske odluke se tako temelje u prvom redu na fundamentalnim osobinama pojedinih izdavatelja financijskih instrumenta, tj. na postignutoj i očekivanoj uspješnosti njihova poslovanja mjereno kroz profitabilnosti, zaduženosti i očekivani rast te druge pokazatelje koji se koriste pri analizi potencijalnih investicijskih prilika.

InterCapital Balanced je mješoviti pod-fond koji investira svoju imovinu u dionice i instrumente s fiksnim prinosom , a udio pojedine imovine ne smije prelaziti 60% neto imovine pod-fonda.

Ograničenja ulaganja:

  • do 60% neto imovine pod-fonda ulaže se u:
    • dionice i prava na dionice izdavatelja iz Republike Hrvatske – do 60%,
    • dionice i prava na dionice izdavatelja iz država članica EU, CEFTA-e i OECD-a – do 60%,
    • dionice i prava na dionice izdavatelja iz Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore i Makedonije – do 40%,
    • dionice i prava na dionice izdavatelja iz FR Brazila, Ruske Federacije, Ukrajine, Republike Indije, NR Kine, Republike Albanije i Republike Kazahstana – do 20%,
    • udjele investicijskih fondova iz članka 249. stavka 1. točke 3. Zakona, koji pretežno ulažu u dionice izdavatelja iz Republike Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore, Makedonije, Albanije, Ukrajine, država članica Europske Unije, CEFTA-e i OECD-a, Kine, Indije, SAD-a i Ruske Federacije uz uvjet da ne naplaćuju naknadu za upravljanje veću od 3,5% - do 10%,
    • udjele u tzv. Exchange Traded Funds (ETFs – fondovi kojima se trguje na burzi, a čija promjena cijene prati određeni dionički indeks ili košaricu dionica) – do 20% imovine.
  • do 60% neto imovine pod-fonda ulaže se u:
    • obveznice čiji je izdavatelj ili za koje jamči Republika Hrvatska ili jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave Republike Hrvatske te obveznice trgovačkih društava iz Republike Hrvatske – do 60%, obveznice čiji je izdavatelj ili za koje jamči država članica EU ili jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave države članice EU, država članica CEFTA-e i OECD-a te obveznice trgovačkih društava iz tih država – do 60%,
    • obveznice čiji je izdavatelj ili za koje jamči Bosna i Hercegovina, Srbija, Crna Gora i Makedonija te obveznice trgovačkih društava iz tih država – do 20%,
    • instrumente tržišta novca čiji je izdavatelj ili za koje jamči Republika Hrvatska ili jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave Republike Hrvatske te instrumente tržišta novca trgovačkih društava iz Republike Hrvatske – do 60%,
    • instrumente tržišta novca čiji je izdavatelj ili za koje jamči država članica EU ili jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave države članice EU, država članica CEFTA-e i OECD-a te instrumente tržišta novca trgovačkih društava iz tih država – do 50%,
    • instrumente tržišta novca čiji je izdavatelj ili za koje jamči Bosna i Hercegovina, Srbija, Crna Gora i Makedonija te instrumente tržišta novca trgovačkih društava iz tih država – do 20%,
    • udjele investicijskih fondova iz članka 249. stavka 1. točke 3. Zakona, a koji fondovi ulažu pretežno u financijske instrumente s fiksnim prinosom izdavatelja iz Republike Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore, Makedonije, Albanije, Ukrajine, te država članica Europske Unije, CEFTA-e i OECD-a, Kine, Indije, SAD-a i Ruske Federacije uz uvjet da ne naplaćuju naknadu za upravljanje veću od 3,5% - do 10% imovine.
  • do 40% neto imovine pod-fonda ulaže se u:
    • depozite kod kreditnih institucija u skladu s člankom 249. stavkom 1. točkom 4. Zakona, koje kreditne institucije imaju registrirano sjedište u Republici Hrvatskoj, državi članici EU, CEFTA-e i OECD-a – do 40%,

Napominje se kako je iznimno od ograničenja ulaganja iz članka 250. stavka 1. Zakona, Društvu za podfond InterCapital Balanced odobreno ulaganje iznad 35% neto imovine pod-fonda u prenosive vrijednosne papire i instrumente tržišta novca čiji je izdavatelj ili za koje jamči Republika Hrvatska ili jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave Republike Hrvatske, Savezna Republika Njemačka, Francuska Republika, Kraljevina Nizozemska ili jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave tih država kao i javno međunarodno tijelo kojemu pripadaju jedna ili više država članica EU, pod uvjetom da su zadovoljeni ostali uvjeti iz članka 250.b Zakona.

Ulaganja u uvrštene (kojima se trguje na uređenim tržištima iz članka 249. stavka 1. točke 1. Zakona) i neuvrštene (OTC) terminske i opcijske ugovore i druge financijske izvedenice te repo ugovore mogu se koristiti u svrhu zaštite od rizika, smanjenja troškova te stvaranja dodatnog kapitala za pod-fond, a sve u svrhu postizanja investicijskih ciljeva pod-fonda. Korištenjem financijskih izvedenica i tehnika učinkovitog upravljanja portfeljem neće se mijenjati investicijska strategija, niti povećati izloženost rizicima iznad onih definiranih Prospektom pod-fonda te Zakonom.

InterCapital Balanced A
Vrijednost udjela: 14,34; Datum: 30.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 14,45; Datum: 27.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 14,68; Datum: 26.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 14,32; Datum: 25.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 14,38; Datum: 24.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 13,96; Datum: 23.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 14,11; Datum: 20.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 14,16; Datum: 19.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 14,01; Datum: 18.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 14,25; Datum: 17.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 14,00; Datum: 16.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 14,57; Datum: 13.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 14,15; Datum: 12.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 14,83; Datum: 11.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 15,08; Datum: 10.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 14,92; Datum: 9.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 15,46; Datum: 6.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 15,64; Datum: 5.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 15,86; Datum: 4.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 15,65; Datum: 3.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69 Vrijednost udjela: 15,78; Datum: 2.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,69
Top 10 pozicija u financijskom instrumentima Zagrebačke burze
nema podataka za prikazati
nema podataka za prikazati
Top 10 pozicija iz osobne iskaznice fonda
Financijski instrumentPostotak
Ostalo62,11
Minist. fin. RH H247E6,52
Republika Njemačka DBR 0,25 08/15/284,63
Republika Francuska FRTR 0,75 11/25/284,14
Republika Irska IRISH 1,1 05/15/294,14
SAD T 2,625 08/31/203,90
Hrvatska elektroprivreda HRELEC 5 10/23/223,18
Kraljevina Španjolska SPGB 1,45 04/30/293,01
Krljevina Belgija BGB 0,9 06/22/292,98
Kraljevina Grčka GGB 3,45 04/02/242,98
BERKSHIRE HATH. INC BRK/B US2,41
Sektorska struktura ulaganja InterCapital Balanced A fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Struktura ulaganja po vrstama fin. instrumenata InterCapital Balanced A fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Zemljopisna struktura ulaganja InterCapital Balanced A fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Valutna struktura ulaganja InterCapital Balanced A fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
FondDruštvo za upravljanjeDatumVrijednostImovina
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 30.3.2020.14,344479.780.000,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 27.3.2020.14,445379.780.000,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 26.3.2020.14,678079.780.000,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 25.3.2020.14,321279.780.000,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 24.3.2020.14,384082.076.700,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 23.3.2020.13,955282.076.700,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 20.3.2020.14,107282.076.700,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 19.3.2020.14,155979.780.000,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 18.3.2020.14,007779.780.000,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 17.3.2020.14,252079.780.000,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 16.3.2020.14,001782.076.700,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 13.3.2020.14,570482.076.700,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 12.3.2020.14,145179.780.000,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 11.3.2020.14,834082.076.700,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 10.3.2020.15,075079.780.000,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 9.3.2020.14,918579.780.000,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 6.3.2020.15,457079.780.000,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 5.3.2020.15,644179.780.000,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 4.3.2020.15,857776.617.100,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 3.3.2020.15,649684.958.000,00
InterCapital Balanced AICAM d.o.o. 2.3.2020.15,783881.589.800,00