Naziv fonda: InterCapital Global Equity B
Datum osnivanja fonda: 25.2.2002.
Vrsta fonda: Dionički fond
Društvo koje upravlja fondom: ICAM d.o.o.
Valuta udjela fonda: EUR

Banka skrbnik: Addiko banka
IBAN fonda: HR0225000091301131543
ISIN fonda: HRHAAIUHIGR3

Prospekt fonda: Prospekt (1122 KB)
Ključne informacije za ulagatelje: KIID (228 KB)
Osobna iskaznica fonda: Osobna iskaznica (172 KB)
Ostali dokumenti:

Prva uplata u fond: 150 EUR
Minimalna uplata u fond: 15 EUR

Upravljačka naknada za vođenje fonda: 3,0000%
Naknada depozitnoj banci: 0,2500%

Imovina fonda na današnji dan: 2.597.282,00 HRK

Prinos fonda u 30 dana: -7,5100%
Prinos fonda u 90 dana: -13,9200%
Prinos fonda u 180 dana: -8,4800%
Prinos fonda u godinu dana: -5,6400%
Prosječni godišnji prinos fonda: 1,2178%
Kretanje vrijednosti udjela u fondu u posljednjih 180 dana: InterCapital Global Equity B
Vrijednost udjela (NAV): 12,4398; Datum: 30.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 12,2004; Datum: 27.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 12,5958; Datum: 26.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 12,1134; Datum: 25.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 12,1517; Datum: 24.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 11,4834; Datum: 23.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 11,7216; Datum: 20.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 11,8556; Datum: 19.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 11,6932; Datum: 18.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 11,986; Datum: 17.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 11,4798; Datum: 16.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 12,2333; Datum: 13.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 11,4822; Datum: 12.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 12,4112; Datum: 11.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 12,7293; Datum: 10.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 12,4755; Datum: 9.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,3225; Datum: 6.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,6073; Datum: 5.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,9384; Datum: 4.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,5789; Datum: 3.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,8235; Datum: 2.3.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,4506; Datum: 28.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,6872; Datum: 27.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,3145; Datum: 26.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,3745; Datum: 25.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,7225; Datum: 24.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 15,2074; Datum: 21.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 15,3512; Datum: 20.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 15,4309; Datum: 19.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 15,3027; Datum: 18.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 15,337; Datum: 17.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 15,2883; Datum: 14.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 15,1982; Datum: 13.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 15,2228; Datum: 12.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 15,1357; Datum: 11.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 15,1319; Datum: 10.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 15,0235; Datum: 7.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 15,0805; Datum: 6.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,97; Datum: 5.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,8507; Datum: 4.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,7015; Datum: 3.2.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,5859; Datum: 31.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,7987; Datum: 30.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,7653; Datum: 29.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,7475; Datum: 28.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,6081; Datum: 27.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,7855; Datum: 24.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,8224; Datum: 23.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,8415; Datum: 22.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,8417; Datum: 21.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,8622; Datum: 20.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,8598; Datum: 17.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,793; Datum: 16.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,7117; Datum: 15.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,6889; Datum: 14.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,7619; Datum: 13.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,6793; Datum: 10.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,7028; Datum: 9.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,563; Datum: 8.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,5443; Datum: 7.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,5125; Datum: 3.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,5585; Datum: 2.1.2020.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,4507; Datum: 31.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,491; Datum: 30.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,6452; Datum: 27.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,5579; Datum: 24.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,5344; Datum: 23.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,505; Datum: 20.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,426; Datum: 19.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,3713; Datum: 18.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,4487; Datum: 17.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,437; Datum: 16.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,3571; Datum: 13.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,3575; Datum: 12.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,273; Datum: 11.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,2185; Datum: 10.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,2214; Datum: 9.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,2774; Datum: 6.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,1252; Datum: 5.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,1005; Datum: 4.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,0448; Datum: 3.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,1281; Datum: 2.12.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,2513; Datum: 29.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,307; Datum: 28.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,2731; Datum: 27.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,2373; Datum: 26.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,1507; Datum: 25.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,046; Datum: 22.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,0286; Datum: 21.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,0538; Datum: 20.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,1119; Datum: 19.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,1351; Datum: 18.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,1266; Datum: 15.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,074; Datum: 14.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,0668; Datum: 13.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,0356; Datum: 12.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,0546; Datum: 11.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,0438; Datum: 8.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,0636; Datum: 7.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 14,0351; Datum: 6.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,9518; Datum: 5.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,9972; Datum: 4.11.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,9323; Datum: 31.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,9921; Datum: 30.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,913; Datum: 29.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,918; Datum: 28.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,8809; Datum: 25.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,8506; Datum: 24.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,7801; Datum: 23.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,7201; Datum: 22.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,7628; Datum: 21.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,7313; Datum: 18.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,8382; Datum: 17.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,8377; Datum: 16.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,8248; Datum: 15.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,7808; Datum: 14.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,7946; Datum: 11.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,7441; Datum: 10.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,7172; Datum: 9.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,7552; Datum: 7.10.2019.; Prosjek: 14,05 Vrijednost udjela (NAV): 13,781; Datum: 4.10.2019.; Prosjek: 14,05


Ulazna naknada u InterCapital Global Equity B fond: Ulazna naknada iznosi 1,00%.

Izlazna naknada iz InterCapital Global Equity B fonda: Izlazna naknada se ne naplaćuje.

InterCapital Global Equity je otvoreni investicijski pod-fond s javnom ponudom (UCITS, Fond) koji za investicijski cilj ima rast glavnice prvenstveno ostvarivanjem kapitalne dobiti te je time podložan višim razinama rizika. Pod-fond ulaže najmanje 70% imovine u dionice međunarodnih i domaćih izdavatelja. Alokacijom imovine pod-fonda i odabirom pojedinih izdanja se upravlja aktivno, što znači da se pri donošenju investicijskih odluka ne replicira financijski indeks. Investicijske odluke se tako temelje u prvom redu na fundamentalnim osobinama pojedinih izdavatelja financijskih instrumenta, tj. na postignutoj i očekivanoj uspješnosti njihova poslovanja mjereno kroz profitabilnosti, zaduženosti i očekivani rast te druge pokazatelje koji se koriste pri analizi potencijalnih investicijskih prilika. Društvo ima diskrecijsko pravo pri odabiru investicija u skladu sa Zakonom, Prospektom i pripadajućim pravilnicima. Fond nije usmjeren na pojedini industrijski ili geografski sektor. Cjelokupna dobit automatski se reinvestira u Fond. Prihod od kamata dodaje se imovini Fonda. Dobit Fonda sadržana je u vrijednosti udjela, a dobit se realizira na način da se u potpunosti ili djelomično prodaju udjeli u Fondu. Zahtjev za prodaju udjela možete podnijeti svaki radni dan. Preporuka: ovaj Fond nije primjeren za ulagatelje koji namjeravaju povući svoj novac do pet godina.

InterCapital Global Equity B
Vrijednost udjela: 12,44; Datum: 30.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 12,20; Datum: 27.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 12,60; Datum: 26.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 12,11; Datum: 25.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 12,15; Datum: 24.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 11,48; Datum: 23.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 11,72; Datum: 20.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 11,86; Datum: 19.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 11,69; Datum: 18.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 11,99; Datum: 17.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 11,48; Datum: 16.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 12,23; Datum: 13.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 11,48; Datum: 12.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 12,41; Datum: 11.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 12,73; Datum: 10.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 12,48; Datum: 9.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 13,32; Datum: 6.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 13,61; Datum: 5.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 13,94; Datum: 4.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 13,58; Datum: 3.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44 Vrijednost udjela: 13,82; Datum: 2.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 12,44
Top 10 pozicija u financijskom instrumentima Zagrebačke burze
nema podataka za prikazati
nema podataka za prikazati
Top 10 pozicija iz osobne iskaznice fonda
nema podataka za prikazati
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
FondDruštvo za upravljanjeDatumVrijednostImovina
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 30.3.2020.12,43982.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 27.3.2020.12,20042.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 26.3.2020.12,59582.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 25.3.2020.12,11342.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 24.3.2020.12,15172.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 23.3.2020.11,48342.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 20.3.2020.11,72162.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 19.3.2020.11,85562.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 18.3.2020.11,69322.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 17.3.2020.11,98602.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 16.3.2020.11,47982.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 13.3.2020.12,23332.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 12.3.2020.11,48222.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 11.3.2020.12,41122.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 10.3.2020.12,72932.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 9.3.2020.12,47552.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 6.3.2020.13,32252.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 5.3.2020.13,60732.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 4.3.2020.13,93842.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 3.3.2020.13,57892.597.282,00
InterCapital Global Equity BICAM d.o.o. 2.3.2020.13,82352.597.282,00