Naziv fonda: Erste Adriatic Equity
Datum osnivanja fonda: 11.10.2005.
Vrsta fonda: Dionički fond
Društvo koje upravlja fondom: Erste Invest d.o.o.
Valuta udjela fonda: EUR

Banka skrbnik: Erste & Steiermärkische Bank
IBAN fonda: HR7724020061300000402
ISIN fonda: HRERSIUEADE5

Prospekt fonda: Prospekt (940 KB)
Ključne informacije za ulagatelje: KIID (150 KB)
Osobna iskaznica fonda: Osobna iskaznica (340 KB)
Ostali dokumenti:

Prva uplata u fond: 50 EUR
Minimalna uplata u fond: 50 EUR

Upravljačka naknada za vođenje fonda: 2,0000%
Naknada depozitnoj banci: 0,2000%

Imovina fonda na današnji dan: 92.414.429,16 HRK

Prinos fonda u 30 dana: -15,8900%
Prinos fonda u 90 dana: -19,3800%
Prinos fonda u 180 dana: -17,4600%
Prinos fonda u godinu dana: -10,4200%
Prosječni godišnji prinos fonda: -2,6933%
Kretanje vrijednosti udjela u fondu u posljednjih 180 dana: Erste Adriatic Equity
Vrijednost udjela (NAV): 67,3715; Datum: 30.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 67,3877; Datum: 27.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 67,4932; Datum: 26.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 67,138; Datum: 25.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 66,2171; Datum: 24.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 64,767; Datum: 22.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 66,0051; Datum: 20.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 64,7231; Datum: 19.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 65,31; Datum: 18.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 66,0529; Datum: 17.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 68,3849; Datum: 13.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 72,9094; Datum: 11.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 74,3506; Datum: 10.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 74,5328; Datum: 9.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 78,5782; Datum: 6.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 79,9653; Datum: 5.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 80,3187; Datum: 4.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 79,9839; Datum: 3.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 79,4759; Datum: 2.3.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 80,1034; Datum: 28.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 81,4752; Datum: 27.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,0388; Datum: 26.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 81,6655; Datum: 25.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,9527; Datum: 24.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 84,8982; Datum: 21.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,1577; Datum: 20.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,1452; Datum: 19.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 84,9457; Datum: 18.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,0934; Datum: 17.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,2405; Datum: 14.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,1402; Datum: 13.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,2281; Datum: 12.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,1584; Datum: 11.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,0532; Datum: 10.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,1792; Datum: 7.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,3086; Datum: 6.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 84,9335; Datum: 5.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 84,6581; Datum: 4.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 84,4888; Datum: 3.2.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 84,6694; Datum: 31.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 84,8229; Datum: 30.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 84,8356; Datum: 29.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 84,7505; Datum: 28.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 84,7137; Datum: 27.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,3592; Datum: 24.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,2583; Datum: 23.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,2438; Datum: 22.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,1243; Datum: 21.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,0092; Datum: 20.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,0092; Datum: 19.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 84,9982; Datum: 17.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,1068; Datum: 16.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,3496; Datum: 15.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,435; Datum: 14.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 85,3518; Datum: 13.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 84,9642; Datum: 10.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 84,4494; Datum: 9.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 84,0624; Datum: 7.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 84,0624; Datum: 6.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 84,0513; Datum: 3.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 83,6414; Datum: 2.1.2020.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 83,5682; Datum: 31.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 83,5927; Datum: 30.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 83,5626; Datum: 23.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 83,5626; Datum: 21.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 83,2951; Datum: 20.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 83,3195; Datum: 19.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 83,3642; Datum: 18.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 83,4765; Datum: 17.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 83,432; Datum: 16.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 83,0599; Datum: 13.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,7328; Datum: 12.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,8096; Datum: 11.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,7167; Datum: 10.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,8438; Datum: 9.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,7758; Datum: 6.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,5939; Datum: 5.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,4379; Datum: 4.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,7518; Datum: 3.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,8122; Datum: 2.12.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,9386; Datum: 29.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,7723; Datum: 28.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,759; Datum: 27.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,7442; Datum: 26.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,8113; Datum: 25.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,8908; Datum: 22.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,7744; Datum: 21.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,5948; Datum: 20.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,7477; Datum: 19.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,6463; Datum: 18.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,63; Datum: 15.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,3509; Datum: 14.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,4318; Datum: 13.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,6929; Datum: 12.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,4104; Datum: 11.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,5226; Datum: 8.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,6468; Datum: 7.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,622; Datum: 6.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,5348; Datum: 5.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,3208; Datum: 4.11.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,2438; Datum: 31.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,5088; Datum: 30.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,5194; Datum: 29.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,6879; Datum: 28.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,3986; Datum: 25.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,6009; Datum: 24.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,5698; Datum: 23.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,5118; Datum: 22.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,1437; Datum: 21.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 82,0184; Datum: 18.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 81,9938; Datum: 17.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 81,6305; Datum: 16.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 81,8168; Datum: 15.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 81,3424; Datum: 14.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 81,0678; Datum: 11.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 80,9837; Datum: 10.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 80,7165; Datum: 9.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 80,7917; Datum: 7.10.2019.; Prosjek: 81,41 Vrijednost udjela (NAV): 81,0018; Datum: 4.10.2019.; Prosjek: 81,41


Ulazna naknada u Erste Adriatic Equity fond: Prilikom kupnje udjela u Fondu ne naplaćuje se ulazna naknada.

Izlazna naknada iz Erste Adriatic Equity fonda: Izlazna naknada tereti ulagatelja u Fond prilikom otkupa (prodaje) udjela iz Fonda. Visina izlazne naknade ovisna je o dužini ulaganja u Fondu, a odbija se od neto vrijednosti imovine Fonda po udjelu u trenutku otkupa (prodaje). Prilikom povlačenja udjela za ulaganja kraća od 6 mjeseci obračunava se izlazna naknada u vrijednosti 2% iznosa koji se povlači iz Fonda, za ulaganja duža od 6 mjeseci, a kraća od 1 godine obračunava se izlazna naknada u vrijednosti 1% iznosa koji se povlači, a za ulaganja duža od 1 godine izlazna naknada se ne naplaćuje. Izlazna naknada naplaćuje se i kod zamjene udjela iz Fonda za udjele u drugim fondovima kojima upravlja Erste-invest d.o.o. Otkup (prodaja) udjela, u smislu utvrđivanja trajanja ulaganja, a vezano uz obračun izlaznih naknada, obavlja se onim redoslijedom kojim su udjel stjecani, tj. po principu FIFO metode (udjeli koji su prvi kupljeni, prvi se i otkupljuju). Izlazna naknada se za svaki udjel posebno računa na temelju trajanja ulaganja za taj udjel. Izlazna naknada se uvećava i za porez ako postoji porezna obveza. Izlazna naknada se ne naplaćuje u slučaju likvidacije fonda bez obzira na razlog likvidacije. Izlazna naknada neće se naplatiti ni prilikom pripajanja ili spajanja otvorenog investicijskog fonda s drugim fondom, odnosno prilikom podjele fonda. U skladu sa Zakonom, u iznimnim situacijama, Društvo zadržava pravo da prodavatelju udjela iz Fonda odobri ukidanje ili smanjenje izlazne naknade.

Osnovni cilj Fonda je povećati vrijednost udjela u dužem vremenskom razdoblju, kreiranjem portfelja koji će uz ulaganje većeg dijela imovine u Hrvatsku, investirati i u zemlje regije, srednje i istočne Europe, te u druge zemlje s tržištem kapitala u razvoju.

Geografski fokus Fonda je na vrijednosnim papirima i instrumentima tržišta novca izdanima na području Republike Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore, Makedonije, Albanije, Rumunjske, Mađarske i Bugarske, a sukladno ograničenjima ulaganja navedenim u ovom Prospektu.

 

Strategija ulaganja Fonda

 

Erste Adriatic Equity je dionički fond, odnosno fond čija će imovina trajno biti izložena dioničkom tržištu u omjeru ne manjem od 70% neto imovine Fonda.

Imovina fonda ulagat će se:

  • bez ograničenja u dionice izdane u Republici Hrvatskoj, u državama članicama OECD-a i EU, Sjedinjenim Američkim Državama;
  • bez ograničenja u dionice izdane u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, Albaniji, Makedoniji, te u ostalim državama pod ''Dodatak 1'';
  • do 30% u kratkoročne (trezorske i komercijalne zapise) i dugoročne dužničke vrijednosne papire (obveznice) izdane u Republici Hrvatskoj, u državama članicama OECD-a i EU, Sjedinjenim Američkim Državama;
  • do 30% u kratkoročne (trezorske i komercijalne zapise) i dugoročne dužničke vrijednosne papire (obveznice) izdane u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, Albaniji, Makedoniji, te u ostalim državama pod ''Dodatak 1'';
  • do 30% u depozite kod kreditnih institucija (ovlaštene banke), uz uvjet da se maksimalno 20% neto imovine Fonda može položiti u jednu kreditnu instituciju;
  • do 30% u sporazume o reotkupu (repo aktivni) gdje se kao osiguranje sporazuma o reotkupu koriste dužnički i vlasnički vrijednosni papiri koji su izdani u Republici Hrvatskoj, te u državama članicama OECD-a i EU, Sjedinjenim Američkim Državama;
  • do 30% u sporazume o reotkupu (repo aktivni) gdje se kao osiguranje sporazuma o reotkupu koriste dužnički i vlasnički vrijednosni papiri koji su izdani u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, Albaniji, Makedoniji, te u ostalim državama u Dodatak 1';
  • do 10% u udjele UCITS fondova koji su odobrenje za rad dobili u Republici Hrvatskoj, drugoj državi članici ili u udjele otvorenih investicijskih fondova s javnom ponudom koji su odobrenje za rad dobili u državama članicama OECD-a, Sjedinjenim Američkim Državama, u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, Makedoniji, te u državama navedenim pod Dodatak 1, a ispunjavaju zakonske uvjete;
  • - do 10% u udjele ili dionice alternativnih investicijskih fondova koji ispunjavaju uvjete iz pravilnika kojim se uređuju dozvoljena ulaganja i ograničenja ulaganja UCITS fonda, a koji su odobrenje za rad dobili u Republici Hrvatskoj, u državama članicama OECD-a i EU, Sjedinjenim Američkim Državama, u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, Makedoniji, te u državama navedenim pod Dodatak 1;
  • ukupna izloženost prema otvorenim investicijskim fondovima s javnom ponudom i alternativnim investicijskim fondovima neće prelaziti 10%;
  • do 30% u konvertibilne obveznice koje su izdane u Republici Hrvatskoj, u državama članicama OECD-a i EU, Sjedinjenim Američkim Državama, u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, Albaniji, Makedoniji te u državama navedenim pod Dodatak 1;
  • do 10% u financijske instrumente koji nisu uvršteni ili se njima ne trguje na uređenom tržištu;
  • do 20% u sporazume o reotkupu (repo pasivni);
  • u terminske, opcijske ugovore i druge financijske izvedenice u svrhu zaštite imovine Fonda i u svrhu postizanja investicijskih ciljeva Fonda.

Dodatak 1.
Argentina, Bahrein, Bangladeš, Brazil, Egipat, Filipini, Hong Kong, Indonezija, Jordan, Južna Afrika, Katar, Kazahstan, Kina, Kolumbija, Kuvajt, Libanon, Malezija, Maroko, Moldavija, Oman, Pakistan, Peru, Ruska Federacija, Saudijska Arabija, Singapur, Sirijska Arapska Republika, Šri Lanka, Tajland, Tajvan, Tunis, Ujedinjeni Arapski Emirati, Ukrajina, Venezuela, Vijetnam. Ukoliko neka od navedenih zemalja postane članica OECD – a ili EU, primjenjuju se ograničenje ulaganja važeće za zemlje EU, OECD.

Ograničenja navedena u ovoj točki Prospekta odnose se na neto vrijednost imovine fonda. Društvo može u svoje ime i za račun Fonda pozajmljivati novčana sredstva radi provedbe otkupa udjela u Fondu ako novčana sredstva raspoloživa u Fonda nisu dostatna za tu svrhu. Ukupni iznos pozajmljenih sredstava prema svim ugovorima o zajmu, ugovorima o kreditu ili drugim pravnim poslovima koji su po svojim ekonomskim učincima jednaki zajmu neće prelaziti 10% neto vrijednosti imovine Fonda u trenutku uzimanja tih pozajmica. Rok dospijeća tih pozajmica neće biti duži od tri mjeseca.

Dozvoljeno je ulaganje više od 35% imovine Fonda u vrijednosne papire i instrumente tržišta novca čiji su izdavatelji Republika Hrvatska, država članica Europske Unije, Europska banka za obnovu i razvoj (EBRD), Međunarodna banka za obnovu i razvoj (IBRD) ili Europska investicijska banka (EIB).

Prilikom ulaganja Društvo će se pridržavati ograničenja iz Zakona. Ograničenja ulaganja Fonda navedena u prospektu i Zakonu mogu biti prekoračena u prvih šest mjeseci od osnivanja Fonda, uz dužno poštivanje načela razdiobe rizika i zaštite interesa ulagatelja.

Ako se imovina Fonda ulaže u udjele UCITS fondova koji su odobrenje za rad dobili u Republici Hrvatskoj, drugoj državi članici ili u udjele otvorenih investicijskih fondova s javnom ponudom koji su odobrenje za rad dobili u trećoj državi, a ispunjavaju zakonske uvjete, ili u udjele ili dionice alternativnih investicijskih fondova koji ispunjavaju uvjete iz pravilnika kojim se uređuju dozvoljena ulaganja i ograničenja ulaganja UCITS fonda, u prospektu tih fondova mora biti jasno naznačeno da najviše 10% imovine tih fondova može biti uloženo u dionice ili udjele drugih investicijskih fondova.

Ako se imovina Fonda ulaže u udjele UCITS fondova koji su odobrenje za rad dobili u Republici Hrvatskoj, drugoj državi članici ili u udjele otvorenih investicijskih fondova s javnom ponudom koji su odobrenje za rad dobili u trećoj državi, a ispunjavaju zakonske uvjete, ili u udjele ili dionice alternativnih investicijskih fondova koji ispunjavaju uvjete iz pravilnika kojim se uređuju dozvoljena ulaganja i ograničenja ulaganja UCITS fonda, maksimalna naknada za upravljanje tim fondovima ne smije biti veća od 3,50 % godišnje.

Erste Adriatic Equity
Vrijednost udjela: 67,37; Datum: 30.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 67,39; Datum: 27.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 67,49; Datum: 26.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 67,14; Datum: 25.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 66,22; Datum: 24.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 64,77; Datum: 22.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 66,01; Datum: 20.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 64,72; Datum: 19.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 65,31; Datum: 18.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 66,05; Datum: 17.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 68,38; Datum: 13.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 72,91; Datum: 11.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 74,35; Datum: 10.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 74,53; Datum: 9.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 78,58; Datum: 6.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 79,97; Datum: 5.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 80,32; Datum: 4.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 79,98; Datum: 3.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10 Vrijednost udjela: 79,48; Datum: 2.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 71,10
Top 10 pozicija u financijskom instrumentima Zagrebačke burze
nema podataka za prikazati
nema podataka za prikazati
Top 10 pozicija iz osobne iskaznice fonda
Financijski instrumentPostotak
BCREXPT RO9,80
HT9,51
Depozit8,76
ADRS28,04
KRKG SV5,13
PETG SV4,73
HPB4,64
NLBR SV4,63
ZABA3,02
PODR2,89
Sektorska struktura ulaganja Erste Adriatic Equity fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Struktura ulaganja po vrstama fin. instrumenata Erste Adriatic Equity fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Zemljopisna struktura ulaganja Erste Adriatic Equity fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Valutna struktura ulaganja Erste Adriatic Equity fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
FondDruštvo za upravljanjeDatumVrijednostImovina
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 30.3.2020.67,371512.410.666,11
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 27.3.2020.67,387794.420.009,74
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 26.3.2020.67,493294.234.996,65
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 25.3.2020.67,138093.665.448,86
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 24.3.2020.66,217192.414.429,16
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 22.3.2020.64,767012.165.764,67
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 20.3.2020.66,005192.380.598,26
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 19.3.2020.64,723190.744.585,95
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 18.3.2020.65,310091.944.174,54
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 17.3.2020.66,052993.652.738,02
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 13.3.2020.68,384999.846.120,00
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 11.3.2020.72,9094107.468.015,99
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 10.3.2020.74,3506109.405.367,34
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 9.3.2020.74,532814.732.339,99
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 6.3.2020.78,5782117.105.329,44
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 5.3.2020.79,9653119.219.379,24
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 4.3.2020.80,3187119.844.727,80
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 3.3.2020.79,9839119.212.270,57
Erste Adriatic EquityErste Invest d.o.o. 2.3.2020.79,475915.918.439,46