Naziv fonda: Allianz Short Term Bond
Datum osnivanja fonda: 11.5.2009.
Vrsta fonda: Novčani fond
Društvo koje upravlja fondom: Allianz Invest d.o.o.
Valuta udjela fonda: HRK

Banka skrbnik: OTP banka Hrvatska
IBAN fonda: HR3223600001300067454
ISIN fonda: HRAZINUALCA2

Prospekt fonda: Prospekt (713 KB)
Ključne informacije za ulagatelje: KIID (220 KB)
Osobna iskaznica fonda: Osobna iskaznica (183 KB)
Ostali dokumenti:

Prva uplata u fond: 5000 HRK
Minimalna uplata u fond: 5000 HRK

Upravljačka naknada za vođenje fonda: 0,9000%
Naknada depozitnoj banci: 0,0900%

Imovina fonda na današnji dan: 168.280.100,00 HRK

Prinos fonda u 30 dana: -0,2800%
Prinos fonda u 90 dana: -0,1600%
Prinos fonda u 180 dana: -0,1000%
Prinos fonda u godinu dana: -0,0100%
Prosječni godišnji prinos fonda: 1,5953%
Kretanje vrijednosti udjela u fondu u posljednjih 180 dana: Allianz Short Term Bond
Vrijednost udjela (NAV): 118,8167; Datum: 30.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,8141; Datum: 27.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,8124; Datum: 26.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,8102; Datum: 25.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,8092; Datum: 24.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,8083; Datum: 23.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,8054; Datum: 20.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,8071; Datum: 19.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,8346; Datum: 18.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,8349; Datum: 17.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,8619; Datum: 16.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1511; Datum: 13.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1502; Datum: 12.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1564; Datum: 11.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1594; Datum: 9.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1918; Datum: 6.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1482; Datum: 5.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1478; Datum: 4.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1552; Datum: 3.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1595; Datum: 2.3.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1537; Datum: 28.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1585; Datum: 27.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1596; Datum: 26.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1691; Datum: 25.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1665; Datum: 24.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1658; Datum: 21.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1666; Datum: 20.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1618; Datum: 19.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1604; Datum: 18.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1569; Datum: 17.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1551; Datum: 14.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1543; Datum: 13.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1536; Datum: 12.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,153; Datum: 11.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1524; Datum: 10.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1502; Datum: 7.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1493; Datum: 6.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1484; Datum: 5.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1478; Datum: 4.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1455; Datum: 3.2.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1374; Datum: 31.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1148; Datum: 30.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,1037; Datum: 29.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0902; Datum: 28.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0862; Datum: 27.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0823; Datum: 24.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0786; Datum: 23.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0202; Datum: 21.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0197; Datum: 20.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0177; Datum: 17.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,017; Datum: 16.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0162; Datum: 15.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0156; Datum: 14.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,015; Datum: 13.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0129; Datum: 10.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0114; Datum: 8.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0103; Datum: 7.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0071; Datum: 3.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0064; Datum: 2.1.2020.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,004; Datum: 31.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0096; Datum: 30.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0071; Datum: 27.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0046; Datum: 24.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0038; Datum: 23.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0013; Datum: 20.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 119,0005; Datum: 19.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9997; Datum: 18.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9989; Datum: 17.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9981; Datum: 16.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9956; Datum: 13.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9947; Datum: 12.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9939; Datum: 11.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9931; Datum: 10.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9923; Datum: 9.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,99; Datum: 6.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9892; Datum: 5.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9886; Datum: 4.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9853; Datum: 3.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9791; Datum: 2.12.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,977; Datum: 29.11.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9743; Datum: 28.11.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9734; Datum: 27.11.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9723; Datum: 26.11.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9711; Datum: 25.11.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9677; Datum: 22.11.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9665; Datum: 21.11.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9653; Datum: 20.11.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9636; Datum: 19.11.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,962; Datum: 18.11.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9571; Datum: 15.11.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9555; Datum: 14.11.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9541; Datum: 13.11.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9531; Datum: 12.11.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9497; Datum: 8.11.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9457; Datum: 31.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9453; Datum: 30.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9449; Datum: 29.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9444; Datum: 28.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9431; Datum: 25.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9426; Datum: 24.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9422; Datum: 23.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9417; Datum: 22.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9413; Datum: 21.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,94; Datum: 18.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9396; Datum: 17.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9391; Datum: 16.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9387; Datum: 15.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9383; Datum: 14.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,937; Datum: 11.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9365; Datum: 10.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9361; Datum: 9.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,9353; Datum: 7.10.2019.; Prosjek: 119,01 Vrijednost udjela (NAV): 118,934; Datum: 4.10.2019.; Prosjek: 119,01


Ulazna naknada u Allianz Short Term Bond fond: Prilikom kupnje udjela u Fondu ne naplaćuje su ulazna naknada. Uprava Društva može donijeti odluku o promijeni ulazne naknade, a u skladu sa Zakonom.

Izlazna naknada iz Allianz Short Term Bond fonda: Prilikom povlačenja udjela iz Fonda ne naplaćuje se izlazna naknada.

Ograničenje ulaganja imovine Fonda:

  • minimalno 75% imovine fonda biti će trajno izloženo novčanom tržištu(trezorski i komercijalni zapisi, depoziti, repo poslovi),
  • modificirano trajanje imovine Fonda ne prelazi 1,5,
  • izloženost imovine Fonda korporativnim vrijednosnim papirima ne smije prelaziti 50% imovine Fonda,
  • valutna izloženost Fonda u odnosu na njegovu temeljnu valutu ni u kom trenutku ne smije prelaziti 20%,
  • izloženost imovine Fonda dioničkom tržištu nije dopuštena.

Dozvoljena ulaganja (postoci se odnose na udjel u neto imovini Fonda) :

  • instrumente tržišta novca koje je izdala, ili za njih jamči, Republika Hrvatska ili Hrvatska Narodna Banka - do 100%,
  • dužničke vrijednosne papire koje je izdala, ili za njih jamči, Republika Hrvatska ili Hrvatska Narodna Banka - do 25%,
  • depozite kod ovlaštenih banaka (čije dospijeće ne prelazi 1 godinu) - do 100% , uz uvjet da se najviše 20% imovine Fonda može položiti u jednu te istu banku,
  • instrumente tržišta novca izdane od strane lokalne uprave i samouprave, te drugih domaćih izdavatelja, sa sjedištem u Republici Hrvatskoj - do 50%,
  • dužničke vrijednosne papire izdane od strane lokalne uprave i samouprave, te drugih domaćih izdavatelja, sa sjedištem u Republici Hrvatskoj - do 25%,
  • dužničke vrijednosne papire koje je izdala, ili za njih jamči, druga država članica Europske Unije, država članica OECD-a ili država članica CEFTA-e - do 20%,
  • dužničke vrijednosne papire izdavatelja iz država članica EU, OECD-a ili CEFTA-e - do 10%,
  • sporazume o reotkupu (repo i obrnute repo sporazume) sa gore navedenim dužničkim vrijednosnim papirima i instrumentima tržišta novca - do 20%,
  • udjele UCITS fondova koji pretežno ulažu u instrumente tržišta novca, dužničke vrijednosne papire i depozite kod kreditnih institucija, koji su odobrenje za rad dobili u Republici Hrvatskoj, drugoj državi članici EU ili udjele otvorenih investicijskih fondova s javnom ponudom koji su odobrenje za rad dobili u trećoj državi pod uvjetom da su takvi investicijski fondovi dobili odobrenje za rad od strane Agencije, odnosno nadležnog tijela države članice EU ili nadležnog tijela treće države s kojima je osigurana suradnja s Agencijom, a koji podliježu nadzoru za koji Agencija smatra da je istovjetan onome propisanom Zakonom, da je razina zaštite za imatelja udjela takvih investicijskih fondova istovjetna onoj koja je propisana za imatelje udjela UCITS fondova, te su, posebice, propisi za odvojenost imovine, zaduživanje, davanje zajmova i prodaju prenosivih vrijednosnih papira i instrumenata tržišta novca bez pokrića istovjetni zahtjevima propisanima Zakonom, da se o poslovanju takvih investicijskih fondova izvještava u polugodišnjim i revidiranim godišnjim izvještajima kako bi se omogućila procjena imovine i obveza, dobiti i poslovanja tijekom izvještajnog razdoblja, te da je prospektom investicijskog fonda čiji se udjeli ili dionice namjeravaju stjecati predviđeno da ukupno najviše 10% imovine fonda može biti uloženo u udjele ili dionice drugih investicijskih fondova - do 10% i
  • terminske i opcijske ugovore i druge financijske izvedenice, u skladu sa Zakonom i važećim podzakonskim aktima.

Do 100% neto imovine Fonda može se uložiti u instrumente tržišta novca čiji je izdavatelj ili za koje jamči Republika Hrvatska, te do 50% neto imovine Fonda može se uložiti u instrumente tržišta novca čiji je izdavatelj jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave Republike Hrvatske. (Napomena: Za ulaganje iz ovog odlomka Fond je dobio odobrenje Agencije u skladu s člankom 256. Zakona). Pri ulaganju sredstava Fonda, Društvo će se pridržavati ograničenja iz Zakona i podzakonskih propisa.

 

Ulaganje u investicijske fondove

 

Ako se imovina Fonda ulaže u udjele ili dionice investicijskih fondova kojima izravno ili neizravno upravlja Društvo ili kojima upravlja drugo društvo s kojim je Društvo povezano zajedničkom upravom ili vladajućim utjecajem, ili izravnim ili neizravnim međusobnim vlasničkim udjelom, na takva se ulaganja Fondu ne smije naplatiti ulazna ili izlazna naknada.
Ukoliko će se imovina Fonda ulagati u udjele ili dionice drugih investicijskih fondova naknada za upravljanje koja se naplaćuje na teret imovine tih fondova ne smije biti veća od 2,50% godišnje.

 

Ulaganje u terminske i opcijske ugovore i druge financijske izvedenice

 

Ulaganja u terminske i opcijske ugovore i druge financijske izvedenice može se koristiti u svrhu zaštite od rizika i u svrhu postizanja investicijskih ciljeva Fonda, odnosno povećanja prinosa ili smanjenja troškova Fonda. Korištenjem financijskih izvedenica neće se mijenjati investicijska strategija niti povećati izloženost rizicima iznad onih definiranih ovim Prospektom Fonda i Zakonom.

 

Ulaganje u neuvrštene vrijednosne papire

 

Imovina Fonda može se uložiti u neuvrštene vrijednosne papire. Ulaganje u neuvrštene vrijednosne papire vršit će se sukladno ograničenjima definiranim Zakonom i drugim propisima. Društvo može u inicijalnim i sekundarnim javnim ponudama upisivati vrijednosne papire koji će odmah nakon ponude kotirati ili za koje je prospektom izdanja predviđeno uvrštenje na službenu kotaciju burze ili drugo uređeno javno tržište koje redovito posluje.

 

Zajmovi

 

Društvo može u svoje ime i za račun Fonda pozajmljivati sredstva s ciljem korištenja tih sredstava za otkup udjela u Fondu, i to pod uvjetom da novčana sredstva raspoloživa u portfelju Fonda nisu dostatna za tu svrhu, pri čemu, u slučaju takvih pozajmica, ukupni iznos obveza koje podliježu otplati iz imovine koja tvori Fond prema svim ugovorima o zajmu ili kreditu ili drugom pravnom poslu koji je po svojim ekonomskim učincima jednak zajmu ne smije prelaziti 10% neto vrijednosti imovine Fonda u trenutku uzimanja tih pozajmica, na rok ne duži od tri mjeseca.

Allianz Short Term Bond
Vrijednost udjela: 118,82; Datum: 30.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 118,81; Datum: 27.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 118,81; Datum: 26.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 118,81; Datum: 25.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 118,81; Datum: 24.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 118,81; Datum: 23.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 118,81; Datum: 20.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 118,81; Datum: 19.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 118,83; Datum: 18.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 118,83; Datum: 17.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 118,86; Datum: 16.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 119,15; Datum: 13.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 119,15; Datum: 12.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 119,16; Datum: 11.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 119,16; Datum: 9.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 119,19; Datum: 6.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 119,15; Datum: 5.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 119,15; Datum: 4.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 119,16; Datum: 3.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97 Vrijednost udjela: 119,16; Datum: 2.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 118,97
Top 10 pozicija u financijskom instrumentima Zagrebačke burze
nema podataka za prikazati
nema podataka za prikazati
Top 10 pozicija iz osobne iskaznice fonda
Financijski instrumentPostotak
Ostalo27,68
H23BA16,93
H203A8,56
Depozit8,02
RHMF-T-943B8,02
Depozit5,92
H26CA5,62
Depozit5,35
RHMF-T-949B5,35
Depozit4,28
Depozit4,28
Sektorska struktura ulaganja Allianz Short Term Bond fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Struktura ulaganja po vrstama fin. instrumenata Allianz Short Term Bond fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Zemljopisna struktura ulaganja Allianz Short Term Bond fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Valutna struktura ulaganja Allianz Short Term Bond fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
FondDruštvo za upravljanjeDatumVrijednostImovina
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 30.3.2020.118,8167175.227.000,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 27.3.2020.118,8141175.227.000,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 26.3.2020.118,8124175.227.000,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 25.3.2020.118,8102180.271.400,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 24.3.2020.118,8092168.280.100,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 23.3.2020.118,8083168.280.100,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 20.3.2020.118,8054168.280.100,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 19.3.2020.118,8071175.227.000,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 18.3.2020.118,8346175.227.000,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 17.3.2020.118,8349175.227.000,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 16.3.2020.118,8619168.280.100,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 13.3.2020.119,1511168.280.100,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 12.3.2020.119,1502175.227.000,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 11.3.2020.119,1564168.280.100,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 9.3.2020.119,1594175.227.000,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 6.3.2020.119,1918175.227.000,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 5.3.2020.119,1482168.280.100,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 4.3.2020.119,1478180.271.400,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 3.3.2020.119,1552175.227.000,00
Allianz Short Term BondAllianz Invest d.o.o. 2.3.2020.119,1595175.227.000,00