Naziv fonda: OTP Indeksni
Datum osnivanja fonda: 27.12.2007.
Vrsta fonda: Indeksni fond
Društvo koje upravlja fondom: OTP Invest d.o.o.
Valuta udjela fonda: HRK

Banka skrbnik: OTP banka Hrvatska
IBAN fonda: HR4424070001300310257
ISIN fonda: HROTPIUINDF7

Prospekt fonda: Prospekt (688 KB)
Ključne informacije za ulagatelje: KIID (115 KB)
Osobna iskaznica fonda: Osobna iskaznica (693 KB)
Ostali dokumenti:

Prva uplata u fond: 3000 HRK
Minimalna uplata u fond: 300 HRK

Upravljačka naknada za vođenje fonda: 0,8500%
Naknada depozitnoj banci: 0,1500%

Imovina fonda na današnji dan: 139.731.600,00 HRK

Prinos fonda u 30 dana: -27,6100%
Prinos fonda u 90 dana: -27,8100%
Prinos fonda u 180 dana: -26,5400%
Prinos fonda u godinu dana: -15,6000%
Prosječni godišnji prinos fonda: -7,9504%
Kretanje vrijednosti udjela u fondu u posljednjih 180 dana: OTP Indeksni
Vrijednost udjela (NAV): 36,2323; Datum: 26.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 35,8489; Datum: 25.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 35,4829; Datum: 24.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 34,5193; Datum: 23.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 35,4685; Datum: 20.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 34,712; Datum: 19.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 35,1212; Datum: 18.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 36,199; Datum: 17.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 35,5772; Datum: 16.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 38,1594; Datum: 13.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 36,2156; Datum: 12.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 39,954; Datum: 11.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 41,7368; Datum: 10.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 41,3851; Datum: 9.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 45,3192; Datum: 6.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 46,2694; Datum: 5.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 46,4554; Datum: 4.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 46,446; Datum: 3.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 46,2447; Datum: 2.3.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 46,3745; Datum: 28.2.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 47,1655; Datum: 27.2.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,0515; Datum: 20.2.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,2304; Datum: 19.2.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,2721; Datum: 18.2.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,216; Datum: 17.2.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,3311; Datum: 14.2.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,2073; Datum: 11.2.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,1327; Datum: 10.2.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,2295; Datum: 7.2.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,1837; Datum: 6.2.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,9908; Datum: 5.2.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,091; Datum: 4.2.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,2056; Datum: 3.2.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,5661; Datum: 31.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,4812; Datum: 30.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,1896; Datum: 29.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,1857; Datum: 28.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,3065; Datum: 27.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,6569; Datum: 24.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,9147; Datum: 23.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,8289; Datum: 22.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,8329; Datum: 21.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,901; Datum: 20.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,7751; Datum: 17.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,611; Datum: 16.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,7616; Datum: 15.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,8771; Datum: 14.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,6516; Datum: 13.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,4906; Datum: 10.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,3064; Datum: 9.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,2281; Datum: 8.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,3165; Datum: 7.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,5184; Datum: 3.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,3419; Datum: 2.1.2020.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,0617; Datum: 31.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,0632; Datum: 30.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,1882; Datum: 27.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,2439; Datum: 24.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,2453; Datum: 23.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,7517; Datum: 20.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,8634; Datum: 19.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,8841; Datum: 18.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,0366; Datum: 17.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,9679; Datum: 16.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,6363; Datum: 13.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,1429; Datum: 12.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,3972; Datum: 11.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,3119; Datum: 10.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,386; Datum: 9.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,4882; Datum: 6.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,5828; Datum: 5.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,5564; Datum: 4.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,793; Datum: 3.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,7362; Datum: 2.12.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,5915; Datum: 29.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,5709; Datum: 28.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,501; Datum: 27.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,5771; Datum: 26.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,5799; Datum: 25.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,797; Datum: 22.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,7355; Datum: 21.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,58; Datum: 20.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,5872; Datum: 19.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,4406; Datum: 18.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,1846; Datum: 15.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,1188; Datum: 14.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,0046; Datum: 13.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,0331; Datum: 12.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,0676; Datum: 11.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,163; Datum: 8.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,1369; Datum: 7.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,1648; Datum: 6.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,2067; Datum: 5.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,6932; Datum: 4.11.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,5188; Datum: 31.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,768; Datum: 30.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,1294; Datum: 29.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,0696; Datum: 28.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,0169; Datum: 25.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,2159; Datum: 24.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,1341; Datum: 23.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,9247; Datum: 22.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,918; Datum: 21.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 50,0436; Datum: 18.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,9987; Datum: 17.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,6799; Datum: 16.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,754; Datum: 15.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 49,4101; Datum: 14.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 48,4783; Datum: 11.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 48,3621; Datum: 10.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 48,0974; Datum: 9.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 48,1128; Datum: 8.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 48,1128; Datum: 7.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 48,0422; Datum: 4.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 48,0377; Datum: 3.10.2019.; Prosjek: 48,04 Vrijednost udjela (NAV): 48,572; Datum: 2.10.2019.; Prosjek: 48,04


Ulazna naknada u OTP Indeksni fond: Prilikom kupnje udjela u Fondu obračunava se i naplaćuje ulazna naknada koja ovisi o visini pojedinog iznosa uplate, a prema sljedećim uvjetima: za iznose do 75.000,00 kuna ulazna naknada iznosi 1%; za iznose od 75.000,01 kuna do 200.000,00 kuna ulazna naknada iznosi 0,5%; za iznose veće od 200.000,01 kuna ulazna naknada iznosi 0%. Tako obračunata ulazna naknada uvećava se za porez ako postoji porezna obveza. Prilikom izračuna iznosa uplate pojedinog ulagatelja kao prethodno opisanog kriterija izračuna i naplate ulazne naknade, mjerodavnim se uzima ukupni iznos prethodnih uplata koje ulagatelj nije povukao do dana nove uplate, uvećano za iznos nove uplate u Fond. U slučaju kupnje udjela u Fondu putem trajnog naloga za kupnju, Uprava Društva može sadržajem trajnog naloga odrediti način izračuna i visinu ulazne naknade različito od prethodno navedenih načina izračuna i visine ulazne naknade. Uprava Društva može donijeti odluku o privremenom ukidanju ulazne naknade ili odluku o promjeni visine ulazne naknade, a u skladu sa Zakonom.

Izlazna naknada iz OTP Indeksni fonda: Izlazna naknada se naplaćuje ulagatelju na iznos koji povlači iz Fonda temeljem prodaje i otkupa udjela Fonda, pod uvjetom da se radi o ulaganjima u Fond kraćim od 24 (dvadeset četiri) mjeseca, i to: u iznosu od 2,0% od ukupne prodajne cijene udjela za ulaganja kraća od 3 (tri) mjeseca; u iznosu od 1,0% od ukupne prodajne cijene udjela za ulaganja dulja od 3 (tri) mjeseca ali kraća od 12 (dvanaest) mjeseci; u iznosu od 0,5% od ukupne prodajne cijene udjela za ulaganja dulja od 12 (dvanaest) mjeseci ali kraća od 24 (dvadeset četiri) mjeseca; u iznosu od 0,0% od ukupne prodajne cijene udjela za ulaganja dulja od 24 (dvadeset četiri) mjeseca. Pored navedenog, Društvo zadržava pravo imateljima udjela u Fondu odobriti povrat izlazne naknade u slučaju kumulativnog ispunjenja uvjeta da prodaja udjela takvim ulagateljima ima za posljedicu sniženje troškova do kojih bi inače došlo zbog aktivnosti vezanih uz prodaju udjela u Fondu. Ovako obračunata izlazna naknada predstavlja prihod Društva. Uprava Društva može donijeti odluku o promjeni visine izlazne naknade, a u skladu sa Zakonom.

Strategijom ulaganja utvrđuju se osnovni financijski instrumenti u koje će se ulagati sredstva Fonda, te time i način kojim će se ostvariti dugoročni ciljevi Fonda. Nastavno navedena ograničenja ulaganja daju osnovne okvire unutar kojih će se obavljati diversifikacija imovine Fonda s ciljem ograničavanja pojedinih rizika ulaganja.

Investicijski cilj Fonda je repliciranje indeksa Zagrebačke Burze CROBEX.

Fond će svoje ciljeve ostvarivati ulaganjem u sljedeće financijske instrumente i uz sljedeća ograničenja ulaganja:

  • dužničke vrijednosne papire koje je izdala, ili za njih jamči, Republika Hrvatska ili Hrvatska narodna banka, do 10% sredstava;
  • dionice kojima se trguje na burzama u Republici Hrvatskoj, bez ograničenja;
  • sporazume o reotkupu (repo i obrnute repo sporazume) do 10% imovine Fonda;
  • depozite kod financijskih institucija ili udjele u novčanim fondovima u Hrvatskoj, do 10% imovine Fonda.

Udio dionica u Fondu, odnosno izloženost hrvatskom dioničkom tržištu, neće biti manja od 90% imovine Fonda. Fond može ulagati u neuvrštene vrijednosne papire, a takva ulaganja uređena su u skladu sa Zakonom i drugim propisima donesenim po osnovi Zakona.

Fond će za postizanje svojih ciljeva koristiti pasivnu strategiju ulaganja u indeks hrvatskog tržišta kapitala. Kao usporedna vrijednost za vrednovanje povrata koje će Fond ostvarivati koristit će se CROBEX, indeks Zagrebačke Burze. Pasivna investicijska strategija Fonda i prihvaćanje CROBEX-a za usporedbu povrata koje će Fond ostvarivati u budućnosti podrazumijeva da će Društvo imovinu Fonda ulagati pretežito u dionice koje se nalaze u sastavu CROBEX-a te sukladno omjerima koji su njime određeni. Kao pojašnjenje, CROBEX je indeks tržišne kapitalizacije vagan slobodno raspoloživim dijelom tržišne kapitalizacije (eng. "free float") svake dionice koja je u sastavu indeksa.

Zbog same definicije CROBEX-a kao indeksa tržišne kapitalizacije, CROBEX je dobar reprezentant hrvatskog dioničkog tržišta iz razloga što u svome sastavu sadrži sve dionice s najvećim slobodno raspoloživim dijelom tržišne kapitalizacije koje su uvrštene na Zagrebačkoj burzi. Osim toga, dionice koje su u sastavu CROBEX-a u pravilu su i najlikvidnije, odnosno najlakše unovčive dionice na hrvatskom tržištu kapitala.

Ne stavljajući izvan snage prethodno navedeno, ipak treba uzeti u obzir da CROBEX ne uključuje sve dionice koje su uvrštene na Zagrebačkoj burzi pa se, slijedom toga, ulaganjem u CROBEX, odnosno u OTP indeksni fond, ne može dobiti potpuna izloženost hrvatskom dioničkom tržištu.

Iako se ulaganjem u neki dionički indeks, ili indeksni fond koji pokušava replicirati taj indeks svojim ulaganjima, postiže značajno veća diversifikacija sredstava nego što je to slučaj kod ulaganja u manji broj pojedinačnih dionica, potrebno je istaknuti da potpuna diversifikacija sredstava takvim ulaganjem ipak nije moguća. Posebno u slučaju CROBEX-a treba istaknuti da u osnovi hrvatsko dioničko tržište ne pruža osnovu za potpunu diversifikaciju uloženih sredstva (zbog svoje veličine i strukture ekonomije, odnosno dionica društava koja su uvrštena na Zagrebačkoj burzi).

Povećanje diversifikacije sredstava je za ulagatelje od važnosti jer smanjuje oscilacije vrijednosti ulaganja, osobito u kraćim vremenskim razdobljima. Fond će odabir pojedinačnih ulaganja prilagođavati promjenama koje će se događati u definiciji ili sastavu CROBEX-a. Više informacija o dioničkom indeksu CROBEX mogu se naći na web stranici Zagrebačke Burze (www.zse.hr) ili na internet stranici društva OTP invest društvo za upravljanje fondovima, d.o.o.

OTP Indeksni
Vrijednost udjela: 36,23; Datum: 26.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 35,85; Datum: 25.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 35,48; Datum: 24.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 34,52; Datum: 23.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 35,47; Datum: 20.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 34,71; Datum: 19.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 35,12; Datum: 18.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 36,20; Datum: 17.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 35,58; Datum: 16.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 38,16; Datum: 13.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 36,22; Datum: 12.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 39,95; Datum: 11.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 41,74; Datum: 10.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 41,39; Datum: 9.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 45,32; Datum: 6.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 46,27; Datum: 5.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 46,46; Datum: 4.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 46,45; Datum: 3.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33 Vrijednost udjela: 46,24; Datum: 2.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 39,33
Top 10 pozicija u financijskom instrumentima Zagrebačke burze
Financijski instrumentDatumKoličinaPostotak
DLKV 26.3.138.4280,56
ERNT 26.3.8.2560,62
MAIS 26.3.14.2280,13
PTKM 26.3.2620,03
Financijski instrumentDatumKoličinaPostotak
DLKV 25.3.138.4280,56
ERNT 25.3.8.2560,62
MAIS 25.3.14.2280,13
PTKM 25.3.2620,03
Top 10 pozicija iz osobne iskaznice fonda
Financijski instrumentPostotak
Ostalo15,28
PODR-R-A10,16
ADRS-P-A10,09
RIVP-R-A9,98
ATGR-R-A9,54
KOEI-R-A9,50
HT-R-A9,25
ARNT-R-A7,87
ERNT-R-A7,04
ZABA-R-A6,66
ADPL-R-A4,63
Sektorska struktura ulaganja OTP Indeksni fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Struktura ulaganja po vrstama fin. instrumenata OTP Indeksni fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Zemljopisna struktura ulaganja OTP Indeksni fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Valutna struktura ulaganja OTP Indeksni fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
FondDruštvo za upravljanjeDatumVrijednostImovina
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 26.3.2020.36,2323145.500.000,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 25.3.2020.35,8489145.500.000,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 24.3.2020.35,4829139.731.600,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 23.3.2020.34,5193139.731.600,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 20.3.2020.35,4685149.688.600,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 19.3.2020.34,7120145.500.000,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 18.3.2020.35,1212145.500.000,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 17.3.2020.36,1990149.688.600,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 16.3.2020.35,5772139.731.600,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 13.3.2020.38,1594139.731.600,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 12.3.2020.36,2156145.500.000,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 11.3.2020.39,9540139.731.600,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 10.3.2020.41,7368145.500.000,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 9.3.2020.41,3851145.500.000,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 6.3.2020.45,3192139.731.600,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 5.3.2020.46,2694149.688.600,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 4.3.2020.46,4554149.688.600,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 3.3.2020.46,4460145.500.000,00
OTP IndeksniOTP Invest d.o.o. 2.3.2020.46,2447145.500.000,00