Naziv fonda: OTP Uravnoteženi
Datum osnivanja fonda: 15.12.2005.
Vrsta fonda: Mješoviti fond
Društvo koje upravlja fondom: OTP Invest d.o.o.
Valuta udjela fonda: EUR

Banka skrbnik: OTP banka Hrvatska
IBAN fonda: HR3624070001300000195
ISIN fonda: HROTPIUURVF5

Prospekt fonda: Prospekt (1009 KB)
Ključne informacije za ulagatelje: KIID (105 KB)
Osobna iskaznica fonda: Osobna iskaznica (1083 KB)
Ostali dokumenti:

Prva uplata u fond: 100 EUR
Minimalna uplata u fond: 10 EUR

Upravljačka naknada za vođenje fonda: 2,0000%
Naknada depozitnoj banci: 0,2000%

Imovina fonda na današnji dan: 43.682.700,00 HRK

Prinos fonda u 30 dana: 0,1700%
Prinos fonda u 90 dana: -0,0500%
Prinos fonda u 180 dana: 1,2000%
Prinos fonda u godinu dana: 5,6900%
Prosječni godišnji prinos fonda: -12,5447%

Ulazna naknada u OTP Uravnoteženi fond: Ulazna naknada se ne naplaćuje. Uprava Društva može donijeti odluku o promjeni visine ulazne naknade, a u skladu sa Zakonom.
Kretanje vrijednosti udjela u fondu u posljednjih 180 dana: OTP Uravnoteženi
Vrijednost udjela (NAV): 14,4094; Datum: 25.5.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3726; Datum: 22.5.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3632; Datum: 21.5.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3761; Datum: 20.5.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3881; Datum: 19.5.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3486; Datum: 18.5.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3549; Datum: 15.5.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3461; Datum: 14.5.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3481; Datum: 13.5.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3216; Datum: 12.5.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3084; Datum: 11.5.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3368; Datum: 8.5.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3206; Datum: 7.5.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,273; Datum: 5.5.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3216; Datum: 4.5.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3391; Datum: 30.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3083; Datum: 29.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3647; Datum: 28.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3917; Datum: 27.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3855; Datum: 24.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3984; Datum: 23.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4028; Datum: 22.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,42; Datum: 21.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4381; Datum: 20.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4603; Datum: 17.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4265; Datum: 16.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4322; Datum: 15.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4043; Datum: 14.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4415; Datum: 9.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4344; Datum: 8.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,5566; Datum: 7.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4425; Datum: 6.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,2884; Datum: 3.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,2657; Datum: 2.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,1747; Datum: 1.4.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,1998; Datum: 31.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,1497; Datum: 30.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,1818; Datum: 27.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,221; Datum: 26.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,1583; Datum: 25.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,0717; Datum: 24.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 13,5173; Datum: 23.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 13,7227; Datum: 20.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 13,459; Datum: 19.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 13,552; Datum: 18.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 13,6937; Datum: 17.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 13,5802; Datum: 16.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 13,7733; Datum: 13.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 13,7726; Datum: 12.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,2005; Datum: 11.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4076; Datum: 9.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,6384; Datum: 6.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,6506; Datum: 5.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,5852; Datum: 4.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,6574; Datum: 3.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,54; Datum: 2.3.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,6137; Datum: 28.2.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,6821; Datum: 27.2.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4165; Datum: 19.2.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4237; Datum: 18.2.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3858; Datum: 14.2.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3673; Datum: 11.2.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3726; Datum: 10.2.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3568; Datum: 7.2.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3247; Datum: 5.2.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,31; Datum: 4.2.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3601; Datum: 3.2.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,438; Datum: 31.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4055; Datum: 30.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3852; Datum: 29.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3054; Datum: 28.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3384; Datum: 27.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3504; Datum: 24.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,367; Datum: 23.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3526; Datum: 22.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3515; Datum: 21.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3395; Datum: 20.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3339; Datum: 17.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3584; Datum: 16.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3909; Datum: 15.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3844; Datum: 14.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3754; Datum: 13.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,379; Datum: 10.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3416; Datum: 9.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3485; Datum: 8.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4349; Datum: 7.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4125; Datum: 3.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3792; Datum: 2.1.2020.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4139; Datum: 31.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4364; Datum: 30.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,4237; Datum: 27.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3714; Datum: 24.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3577; Datum: 23.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3117; Datum: 20.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,328; Datum: 19.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3147; Datum: 18.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,3057; Datum: 17.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,274; Datum: 16.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,2669; Datum: 13.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,2352; Datum: 12.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,2396; Datum: 11.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,2206; Datum: 10.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,1905; Datum: 9.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,2006; Datum: 6.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,2112; Datum: 5.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,2473; Datum: 4.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,2981; Datum: 3.12.2019.; Prosjek: 14,31 Vrijednost udjela (NAV): 14,2718; Datum: 2.12.2019.; Prosjek: 14,31

Izlazna naknada iz OTP Uravnoteženi fonda: Izlazna naknada se naplaćuje ulagatelju na iznos koji povlači iz Fonda temeljem prodaje i otkupa udjela Fonda, pod uvjetom da se radi o ulaganjima u Fond kraćim od 12 (dvanaest) mjeseci, i to u iznosu od 1,00% od ukupne prodajne cijene udjela. U slučajevima ulaganja koja su duža od 12 (dvanaest) mjeseci izlazna naknada se ne naplaćuje. Pored navedenog, Društvo zadržava pravo imateljima udjela u Fondu odobriti povrat izlazne naknade u slučaju kumulativnog ispunjenja uvjeta da prodaja udjela takvim ulagateljima ima za posljedicu sniženje troškova do kojih bi inače došlo zbog aktivnosti vezanih uz prodaju udjela u Fondu. Ovako obračunata izlazna naknada predstavlja prihod Društva. Uprava Društva može donijeti odluku o promjeni visine izlazne naknade, a u skladu sa Zakonom.

Strategijom ulaganja utvrđuju se osnovni financijski instrumenti u koje će se ulagati sredstva Fonda, te time i način kojim će se ostvariti dugoročni ciljevi Fonda. Nastavno navedena ograničenja ulaganja daju osnovne okvire unutar kojih će se obavljati diversifikacija imovine Fonda s ciljem ograničavanja pojedinih rizika ulaganja.

OTP uravnoteženi fond potpada u kategoriju mješovitih UCITS fondova te se imovina Fonda ulaže u različite klase imovine (dionice, obveznice, instrumente tržišta novca) pri čemu udio niti jedne pojedinačne klase imovine ne prelazi 60% neto imovine Fonda.

Fond će svoje ciljeve ostvarivati ulaganjem u sljedeću imovinu:

  • dužničke vrijednosne papire koje je izdala ili za koje jamči Republika Hrvatska, do 60 % neto imovine Fonda;
  • dionice i prava na dionice izdavatelja iz Republike Hrvatske ili druge zemlje članice Europske Unije, do 60% neto imovine Fonda;
  • udjele UCITS fondova te udjele drugih investicijskih fondova koji su odobrenje za rad dobili u Republici Hrvatskoj ili drugoj državi članici Europske Unije, do 25% neto imovine Fonda. Maksimalna naknada za upravljanje u tim fondovima ne smije biti u iznosu većem od 2% godišnje;
  • dužničke vrijednosne papire koje je izdala ili za koje jamči jedinica lokalne i područne samouprave Republike Hrvatske ili pravna osoba sa sjedištem u Republici Hrvatskoj, do 25% neto imovine Fonda;
  • depozite kod financijskih institucija, do 25% neto imovine Fonda;
  • vrijednosne papire izdavatelja iz država koje nisu članice Europske Unije. Pri tome se misli na vrijednosne papire izdavatelja sa drugih razvijenih tržišta (SAD, Japan, Švicarska, Norveška, Kanada, Australija i Novi Zeland), ali i izdavatelja iz zemalja u razvoju (Argentina, Brazil, Čile, Peru, Meksiko, Rusija, Ukrajina, Turska, Izrael, Egipat, Alžir, Maroko, Libija, Tunis, Nigerija, Južnoafrička Republika, Bosna i Hercegovina, Srbija, Crna Gora, Makedonija, Grčka, Hong Kong, Indonezija, Malezija, Indija, Kina, Singapur, Južna Koreja, Tajvan, Filipini, Tajland i Vijetnam), do 25% neto imovine Fonda;
  • dužničke vrijednosne papire kojima se trguje na burzama ili drugim organiziranim tržištima u državama članicama Europske Unije i OECD-a, do 25% neto imovine Fonda.

Fond koristi tehnike i instrumente koji se koriste u svrhu učinkovitog upravljanja imovinom: sporazume o reotkupu (repo i obrnute repo sporazume) do 10% imovine Fonda, odnosno do 40% imovine u sporazume o reotkupu (repo i obrnute repo sporazume) koji uključuju dužničke vrijednosne papire koje je izdala, ili za njih jamči, Republika Hrvatska.

Ulaganje u dužničke vrijednosne papire čiji je izdavatelj ili za koje jamči Republika Hrvatska čini dio strategije ulaganja Fonda, radi čega značajan dio imovine Fonda može biti izložen Republici Hrvatskoj. Slijedom navedenog, iznimno od ograničenja ulaganja iz članka 250., stavka 1., točke 6. Zakona, a u skladu s člankom 250. b) Zakona, Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga odobrila je Društvu ulaganje iznad 35% neto vrijednosti imovine Fonda u dužničke vrijednosne papire čiji je izdavatelj ili za koje jamči
Republika Hrvatska, i to do 60% neto imovine Fonda.

Ciljani dugoročni omjer između dijela imovine Fonda uloženog u dionice i dijela imovine uloženog u dužničke vrijednosne papire ili depozite iznosi 1:1. Udio dionica u Fondu, odnosno izloženost dioničkim tržištima neće biti manja od 30% imovine Fonda niti veća od 60% imovine Fonda.

Osim navedenih ograničenja ulaganja, najviše će 10% imovine Fonda biti uloženo u obveznice čiji je kreditni rejting niži od A-, pod čime se ne podrazumijevaju dužnički vrijednosni papiri koje je izdala Republika Hrvatska, Hrvatska narodna banka, jedinica lokalne uprave i samouprave ili pravna osoba sa sjedištem u Republici Hrvatskoj. Fond može ulagati u neuvrštene vrijednosne papire, a takva ulaganja uređena su u skladu sa Zakonom i drugim propisima donesenim po osnovi Zakona.

Ulaganja u opcijske i terminske ugovore i druge financijske izvedenice mogu se koristiti u svrhu zaštite od rizika, odnosno u svrhu osiguranja potraživanja i imovine Fonda, te u svrhu ostvarivanja investicijskih ciljeva Fonda. Njihovim korištenjem neće se mijenjati strategija ulaganja niti povećavati izloženost rizicima iznad onih određenih ovim Prospektom Fonda. Fond neće ulagati u naznačene vrijednosne papire i ugovore da bi povećao ukupnu izloženost prema pojedinim tržištima ili dijelovima tržišta iznad razine propisane Zakonom i Prospektom Fonda.

Strategijom ulaganja Fond će posebnu pozornost posvetiti ostvarivanju većeg prinosa. U smislu navedenog, Društvo će nastojati ostvariti veći prinos ulažući imovinu Fonda u one vrijednosne papire i na one dijelove tržišta za koje procjeni da pružaju najveći potencijal rasta. Pri tome, prilikom odabira ulaganja Fonda vodit će se računa o primjerenoj disperziji sredstava (diversifikaciji portfelja Fonda), te očuvanju primjerene razine likvidnosti.

Povećanje diversifikacije sredstava je za ulagatelje od važnosti jer smanjuje oscilacije vrijednosti ulaganja, osobito u kraćim vremenskim razdobljima. Diversifikacija ulaganja podrazumijeva, pojednostavljeno, da je imovina Fonda uložena u vrijednosne papire čije se cijene ne kreću uvijek u istim smjerovima (rastu ili padaju), već svojim neusklađenim kretanjem smanjuju oscilacije udjela u Fondu, pogotovo u usporedbi s ulaganjem u pojedinačne vrijednosne papire. U cilju dodatnog pojašnjenja, diversifikacija ulaganja uključuje ulaganje u vrijednosne papire čije cijene nisu visoko korelirane. U osnovi se radi o okolnosti da se dio rizika ulaganja, i to upravo tržišnog rizika (mjerenog oscilacijama cijena vrijednosnih papira), može ukloniti diversifikacijom ulaganja. Riječ je o tzv. nesistemskom riziku ulaganja u pojedine vrijednosne papire/dionice.

Na žalost, dio rizika se niti diversifikacijom ulaganja ne može ukloniti u cijelosti što u praksi znači da će i vrijednost diversificiranog portfelja dionica znatno oscilirati u kraćim vremenskim razdobljima. Usprkos navedenom, potrebno je uočiti da su ulagatelji na tržištu dionica kompenzirani većim očekivanim povratom na svoje ulaganje upravo zbog preuzimanja tog dijela rizika. Prethodno opisani rizik koji se ne može u cijelosti ukloniti diversifikacijom  ulaganja naziva se sistemski rizik ulaganja, a proizlazi iz nesigurnosti budućih kretanja općih makroekonomskih varijabli.

Pored svega navedenog, ciljevi ulaganja Fonda uključuju i nastojanje Društva da maksimizira ostvareni prinos u odnosu na rizike koji se preuzimaju ulaganjem u pojedinačne vrijednosne papire ili cjelokupne klase imovine.

Kroz stručno i aktivno upravljanje imovinom Fonda pozornošću savjesnog gospodarstvenika, uzimajući u obzir rizike i uvjete na tržištu, a u skladu s ograničenjima ulaganja navedenim Zakonom i Prospektom Fonda, kao i investicijskim ciljevima Fonda u cijelosti, Društvo će nastojati postići što viši povrat na uložena sredstava u Fond tijekom naznačenog vremenskog razdoblja.

OTP Uravnoteženi
Vrijednost udjela: 14,41; Datum: 25.5.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34 Vrijednost udjela: 14,37; Datum: 22.5.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34 Vrijednost udjela: 14,36; Datum: 21.5.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34 Vrijednost udjela: 14,38; Datum: 20.5.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34 Vrijednost udjela: 14,39; Datum: 19.5.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34 Vrijednost udjela: 14,35; Datum: 18.5.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34 Vrijednost udjela: 14,35; Datum: 15.5.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34 Vrijednost udjela: 14,35; Datum: 14.5.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34 Vrijednost udjela: 14,35; Datum: 13.5.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34 Vrijednost udjela: 14,32; Datum: 12.5.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34 Vrijednost udjela: 14,31; Datum: 11.5.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34 Vrijednost udjela: 14,34; Datum: 8.5.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34 Vrijednost udjela: 14,32; Datum: 7.5.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34 Vrijednost udjela: 14,27; Datum: 5.5.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34 Vrijednost udjela: 14,32; Datum: 4.5.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34 Vrijednost udjela: 14,34; Datum: 30.4.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34 Vrijednost udjela: 14,31; Datum: 29.4.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34 Vrijednost udjela: 14,36; Datum: 28.4.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 14,34
Top 10 pozicija u financijskom instrumentima Zagrebačke burze
Financijski instrumentDatumKoličinaPostotak
DLKV 25.5.321.3511,30
TISK 25.5.10.9780,46
Financijski instrumentDatumKoličinaPostotak
DLKV 22.5.321.3511,30
TISK 22.5.10.9780,46
Top 10 pozicija iz osobne iskaznice fonda
Financijski instrumentPostotak
Ostalo40,45
Republic of Croatia17,02
OTP banka d.d.10,69
Amundi Investment Solutions6,72
Arenaturist d.d.4,62
Republic of Croatia4,36
VALAMAR RIVIERA d.d.3,72
Republic of Croatia3,56
OT-Optima telekom d.d.3,08
DALEKOVOD D.D.2,95
SPDR ETFs Europe Plc2,83
Sektorska struktura ulaganja OTP Uravnoteženi fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Struktura ulaganja po vrstama fin. instrumenata OTP Uravnoteženi fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Zemljopisna struktura ulaganja OTP Uravnoteženi fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Valutna struktura ulaganja OTP Uravnoteženi fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
FondDruštvo za upravljanjeDatumVrijednostImovina
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 25.5.2020.14,409441.571.800,00
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 22.5.2020.14,372641.571.800,00
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 21.5.2020.14,363241.571.800,00
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 20.5.2020.14,376144.534.200,00
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 19.5.2020.14,388144.534.200,00
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 18.5.2020.14,348644.534.200,00
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 15.5.2020.14,354941.571.800,00
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 14.5.2020.14,346141.571.800,00
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 13.5.2020.14,348144.534.200,00
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 12.5.2020.14,321641.571.800,00
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 11.5.2020.14,308441.571.800,00
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 8.5.2020.14,336844.534.200,00
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 7.5.2020.14,320644.534.200,00
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 5.5.2020.14,273041.571.800,00
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 4.5.2020.14,321641.571.800,00
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 30.4.2020.14,339141.571.800,00
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 29.4.2020.14,308341.024.400,00
OTP UravnoteženiOTP Invest d.o.o. 28.4.2020.14,364743.947.800,00