Naziv fonda: ZB Aktiv
Datum osnivanja fonda: 26.6.2006.
Vrsta fonda: Dionički fond
Društvo koje upravlja fondom: ZB Invest d.o.o.
Valuta udjela fonda: HRK

Banka skrbnik: Zagrebačka banka
IBAN fonda: HR9323600001300058365
ISIN fonda: HRZBINUAKTV2

Prospekt fonda: Prospekt (1091 KB)
Ključne informacije za ulagatelje: KIID (460 KB)
Osobna iskaznica fonda: Osobna iskaznica (322 KB)
Ostali dokumenti:

Prva uplata u fond: 400 HRK
Minimalna uplata u fond: 400 HRK

Upravljačka naknada za vođenje fonda: 2,0000%
Naknada depozitnoj banci: 0,3000%

Imovina fonda na današnji dan: 239.312.700,00 HRK

Prinos fonda u 30 dana: -20,9600%
Prinos fonda u 90 dana: -26,0700%
Prinos fonda u 180 dana: -23,0600%
Prinos fonda u godinu dana: -18,1500%
Prosječni godišnji prinos fonda: -0,4983%
Kretanje vrijednosti udjela u fondu u posljednjih 180 dana: ZB Aktiv
Vrijednost udjela (NAV): 93,35229; Datum: 30.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 93,77188; Datum: 27.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 94,50253; Datum: 26.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 92,91961; Datum: 25.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 92,4299; Datum: 24.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 89,11899; Datum: 23.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 90,48228; Datum: 20.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 88,80954; Datum: 19.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 88,19575; Datum: 18.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 91,26106; Datum: 17.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 91,40034; Datum: 16.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 96,63582; Datum: 13.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 94,51669; Datum: 12.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 103,63714; Datum: 11.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 106,39055; Datum: 10.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 105,21919; Datum: 9.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 115,15472; Datum: 6.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 118,07286; Datum: 5.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 119,10767; Datum: 4.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 118,77506; Datum: 3.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 118,08774; Datum: 2.3.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 118,11361; Datum: 28.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 120,64015; Datum: 27.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 122,22037; Datum: 26.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 120,83905; Datum: 25.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 123,45442; Datum: 24.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 128,43591; Datum: 21.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 128,92807; Datum: 20.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 129,33337; Datum: 19.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 128,57726; Datum: 18.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 129,01301; Datum: 17.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 128,84668; Datum: 14.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 128,84666; Datum: 13.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 128,37232; Datum: 12.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 128,22141; Datum: 11.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 127,66363; Datum: 10.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 128,00302; Datum: 7.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 128,09572; Datum: 6.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 127,78362; Datum: 5.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 127,34235; Datum: 4.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 126,89577; Datum: 3.2.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 126,93205; Datum: 31.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 127,40215; Datum: 30.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 127,38979; Datum: 29.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 127,24064; Datum: 28.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 126,7585; Datum: 27.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 127,82832; Datum: 24.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 127,74472; Datum: 23.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 127,9073; Datum: 22.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 127,53029; Datum: 21.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 127,8095; Datum: 20.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 127,71077; Datum: 17.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 127,3556; Datum: 16.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 127,06421; Datum: 15.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 127,52593; Datum: 14.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 128,25819; Datum: 13.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 127,7086; Datum: 10.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 127,19111; Datum: 9.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 126,19142; Datum: 8.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 126,30642; Datum: 7.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 126,87804; Datum: 3.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 126,89341; Datum: 2.1.2020.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 126,26588; Datum: 31.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 126,27853; Datum: 30.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 126,62825; Datum: 27.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 126,39505; Datum: 24.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 126,42489; Datum: 23.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 126,42489; Datum: 23.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 125,78515; Datum: 20.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 125,75639; Datum: 19.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 125,77693; Datum: 18.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 125,82307; Datum: 17.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 125,93933; Datum: 16.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 125,79816; Datum: 13.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 125,19135; Datum: 12.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 124,8308; Datum: 11.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 124,32727; Datum: 10.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 124,33746; Datum: 9.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 124,56418; Datum: 6.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 124,23596; Datum: 5.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 124,21121; Datum: 4.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 123,93596; Datum: 3.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 124,1958; Datum: 2.12.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 124,76886; Datum: 29.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 124,76335; Datum: 28.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 124,63306; Datum: 27.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 124,56582; Datum: 26.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 124,64515; Datum: 25.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 124,51847; Datum: 22.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 124,02443; Datum: 21.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 123,89866; Datum: 20.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 124,12659; Datum: 19.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 124,40892; Datum: 18.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 123,82152; Datum: 15.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 123,35671; Datum: 14.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 123,1957; Datum: 13.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 123,23548; Datum: 12.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 122,92828; Datum: 11.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 123,30911; Datum: 8.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 123,4269; Datum: 7.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 123,44239; Datum: 6.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 123,50331; Datum: 5.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 123,62988; Datum: 4.11.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 122,4632; Datum: 31.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 123,08258; Datum: 30.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 123,29346; Datum: 29.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 123,24059; Datum: 28.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 122,64675; Datum: 25.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 123,0844; Datum: 24.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 122,71992; Datum: 23.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 122,69984; Datum: 22.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 122,51165; Datum: 21.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 121,93169; Datum: 18.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 121,89729; Datum: 17.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 121,223; Datum: 16.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 121,59497; Datum: 15.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 121,26418; Datum: 14.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 120,64381; Datum: 11.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 121,11301; Datum: 10.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 121,00685; Datum: 9.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 121,06648; Datum: 7.10.2019.; Prosjek: 120,78 Vrijednost udjela (NAV): 121,02078; Datum: 4.10.2019.; Prosjek: 120,78


Ulazna naknada u ZB Aktiv fond: Prilikom kupnje udjela u Fondu ne naplaćuje se ulazna naknada.

Izlazna naknada iz ZB Aktiv fonda: Izlazna naknada tereti ulagatelja u Fond prilikom otkupa udjela u Fondu. Izlazna naknada ne obračunava se investicijskim fondovima kojima upravlja, izravno ili na temelju delegiranja, Društvo ili neko drugo društvo s kojim je Društvo povezano zajedničkom upravom ili kontrolom, ili značajnim izravnim ili neizravnim meĎusobnim vlasničkim udjelom. Visina izlazne naknade ovisna je o dužini ulaganja u Fond. Prilikom otkupa udjela koji je pripadao ulagatelju kraće od 6 (šest) mjeseci naplaćuje se izlazna naknada u vrijednosti 1,50% od vrijednosti udjela koji se otkupljuju iz Fonda. Prilikom otkupa udjela koji je pripadao ulagatelju 6 (šest) mjeseci i dulje ne plaća se izlazna naknada. Rokovi iz ove odredbe se računaju s obzirom na radni dan kad su udjeli izdani, odnosno s obzirom na radni dan kada su udjeli otkupljeni. Prilikom otkupa udjela za iznos od 300.000,00 kn (tristo tisuća kuna) i više ne plaća se izlazna naknada bez obzira na dužinu ulaganja u Fond. Prilikom zamjene udjela za udjele u dioničkim UCITS fondovima ZB aktiv, ZB euroaktiv, ZB trend i ZB BRIC+ ne plaća se izlazna naknada bez obzira na dužinu ulaganja u Fond. Otkup udjela, u smislu utvrĎivanja trajanja ulaganja, a vezano uz obračun izlaznih naknada, obavlja se onim redoslijedom kojim su udjeli stjecani, tj. po principu FIFO metode (udjeli koji su prvi izdani, prvi se i otkupljuju). Izlazna naknada se za svaki udjel posebno računa na temelju trajanja ulaganja za taj udjel. Prilikom prijenosa vlasništva, prava iz udjela prenose se na novog vlasnika, u smislu trajanja ulaganja. Izlazna naknada se uvećava i za porez ako postoji porezna obveza. Izlazna naknada obračunata na otkupe udjela u Fondu je prihod Društva. U skladu sa Zakonom, Društvo zadržava pravo da ulagatelju odobri ukidanje ili smanjenje izlazne naknade.

Investicijski cilj Fonda je porast vrijednosti udjela na dulji rok ulaganjem imovine Fonda u diverzificirani portfelj, pretežno dionica hrvatskih izdavatelja, izdavatelja iz zemalja srednje i istočne Europe, te drugih zemalja s tržištem kapitala u razvoju. Alokacija ulaganja među pojedinim tržištima i kategorijama imovine nije unaprijed određena i može varirati ovisno o tržišnim uvjetima, međutim, imajući u vidu cilj i strategiju Fonda, ulaganja u dionice činit će u svakom trenutku dominantni dio portfelja Fonda.

S obzirom na investicijski cilj Fonda i strategiju ulaganja, Fond je prvenstveno namijenjen ulagateljima s dugoročnim ulagačkim horizontom i većom tolerancijom prema riziku koji žele sudjelovati na dioničkim tržištima u Hrvatskoj, zemljama srednje i istočne Europe i drugim zemljama s tržištem kapitala u razvoju, te iskusnijim ulagateljima koji žele postići specifične investicijske ciljeve, kao i onim ulagateljima koji žele diverzificirati strukturu svoje imovine izlaganjem specifičnim dioničkim tržištima.

Iznos koji je razumno investirati u Fond prvenstveno ovisi o osobnim sklonostima i mogućnostima svakog ulagatelja. Stoga se prije ulaganja zainteresiranim ulagateljima preporučuje sagledati strukturu cjelokupne vlastite imovine, trenutne i buduće potrebe za novčanim sredstvima, kao i mogućnost preuzimanja rizika povezanih s ulaganjem u Fond. Pri tome je prikladno svoju imovinu primjereno diverzificirati.

Prikupljena novčana sredstva se ulažu:

  • ukupno do 70% neto imovine Fonda u:
    • dionice i vrijednosne papire izjednačene s dionicama te svaki drugi prenosivi vrijednosni papir koji daje pravo na stjecanje takvih dionica i vrijednosnih papira izjednačenih s dionicama izdavatelja iz Republike Hrvatske, države članice EU i OECD-a,
    • nedavno izdane prenosive vrijednosne papire iz prethodne alineje,
  • ukupno do 75% neto imovine Fonda u:
    • dionice i vrijednosne papire izjednačene s dionicama te svaki drugi prenosivi vrijednosni papir koji daje pravo na stjecanje takvih dionica i vrijednosnih papira izjednačenih s dionicama izdavatelja s popisa zemalja iz Tablice 1,
    • nedavno izdane prenosive vrijednosne papire iz prethodne alineje,
  • ukupno do 30% neto imovine Fonda u:
    • obveznice i druge dužničke vrijednosne papire te svaki drugi prenosivi vrijednosni papir koji daje pravo na stjecanje takvih obveznica i dužničkih vrijednosnih papira izdavatelja iz Republike Hrvatske, države članice EU i OECD-a te izdavatelja s popisa zemalja iz Tablice 1,
    • nedavno izdane prenosive vrijednosne papire iz prethodne alineje,
    • instrumente tržišta novca izdavatelja iz Republike Hrvatske, države članice EU i OECD-a te izdavatelja s popisa zemalja iz Tablice 1,
    • depozite kod kreditnih institucija,
    • neuvrštene vrijednosne papire,
    • novac na računima,
  • ukupno do 30% neto imovine Fonda u:
    • udjele UCITS fondova koji su odobrenje za rad dobili u Republici Hrvatskoj, drugoj državi članici ili udjele otvorenih investicijskih fondova s javnom ponudom koji su odobrenje za rad dobili u trećoj državi, a koji ulažu pretežno u prenosive vrijednosne papire izdavatelja iz Republike Hrvatske, države članice EU i OECD-a te izdavatelja s popisa zemalja iz Tablice 1,
  • u izvedene financijske instrumente čija se temeljna imovina sastoji od:
    • financijskih instrumenata obuhvaćenih u prethodnim alinejama,
    • financijskih indeksa, kamatnih stopa, deviznih tečajeva ili valuta
ZB Aktiv
Vrijednost udjela: 93,35; Datum: 30.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 93,77; Datum: 27.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 94,50; Datum: 26.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 92,92; Datum: 25.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 92,43; Datum: 24.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 89,12; Datum: 23.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 90,48; Datum: 20.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 88,81; Datum: 19.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 88,20; Datum: 18.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 91,26; Datum: 17.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 91,40; Datum: 16.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 96,64; Datum: 13.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 94,52; Datum: 12.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 103,64; Datum: 11.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 106,39; Datum: 10.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 105,22; Datum: 9.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 115,15; Datum: 6.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 118,07; Datum: 5.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 119,11; Datum: 4.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 118,78; Datum: 3.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09 Vrijednost udjela: 118,09; Datum: 2.3.20; Prosječna vrijednost udjela u razdoblju: 100,09
Top 10 pozicija u financijskom instrumentima Zagrebačke burze
nema podataka za prikazati
nema podataka za prikazati
Top 10 pozicija iz osobne iskaznice fonda
Financijski instrumentPostotak
Ostalo53,08
ARENA HOSPITALITY GROUP D.D.6,49
YANDEX NV5,25
MESSER TEHNOGAS A.D. BEOGRAD5,11
PETROL D.D.5,09
LUKA KOPER5,08
ADRIS GRUPA D.D.4,89
VALAMAR RIVIERA D.D.4,21
X 5 RETAIL GROUP N.V.3,71
ATLANTIC GRUPA3,62
BAWAG GROUP AG3,47
Sektorska struktura ulaganja ZB Aktiv fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Struktura ulaganja po vrstama fin. instrumenata ZB Aktiv fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Zemljopisna struktura ulaganja ZB Aktiv fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
Valutna struktura ulaganja ZB Aktiv fonda
Osvježeno: 23.9.2019. 12:30:36
FondDruštvo za upravljanjeDatumVrijednostImovina
ZB AktivZB Invest d.o.o. 30.3.2020.93,3523239.312.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 27.3.2020.93,7719239.312.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 26.3.2020.94,5025239.312.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 25.3.2020.92,9196239.312.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 24.3.2020.92,4299239.312.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 23.3.2020.89,1190239.312.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 20.3.2020.90,4823239.312.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 19.3.2020.88,8095239.312.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 18.3.2020.88,1958239.312.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 17.3.2020.91,2611239.312.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 16.3.2020.91,4003239.312.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 13.3.2020.96,6358239.312.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 12.3.2020.94,5167239.312.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 11.3.2020.103,6371239.312.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 10.3.2020.106,3906239.312.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 9.3.2020.105,2192239.312.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 6.3.2020.115,1547239.312.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 5.3.2020.118,0729249.192.000,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 4.3.2020.119,1077256.365.700,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 3.3.2020.118,7751249.192.000,00
ZB AktivZB Invest d.o.o. 2.3.2020.118,0877249.192.000,00